Якщо ви побачите пакет з водою над дверима у сусідів, ось що це значить…

Якщо ви побачите пакет з водою над дверима у сусідів, ось що це значить…

Як же приємно, коли влітку тепло і світить сонечко. Особливо добре вийти на подвір’я власного будинку і зробити барбекю або шашлики. Але ось тут і з’являється головний річний подразник – мухи.

Дрібні і настирливі мошки постійно заважають насолоджуватися гарним днем і природою. Як же позбутися від надокучливих комах?

Вам знадобиться: пакетик-зіпер (наприклад такий, як для бутербродів); сік лимона; сіль; дрібні блискучі монети; вода.

Змішайте чашку води з лимонним соком і сіллю (особливо не скупіться, можна і більше). Кладіть інгредієнти на око, але не скупіться! На цей рецепт може піти близько половинки лимона. Вилийте цю рідину в пакет: дуже важливо, щоб він був герметичним. Перед тим, як закрити застібку на пакеті, не забудьте кинути туди кілька монеток.

Все! Пристрій від мух готовий.

Залишилося тільки прикріпити чудо-девайс до одвірка зовні, наприклад, за допомогою цвяхів або канцелярських кнопок. Природно, вам хочеться дізнатися, чому це працює. Насправді, ніякої магії, тільки наука.

Виявляється, у мухи зір влаштований так, що на відміну від людей вони не можуть дозувати кількість світла, що потрапляє в очі. По суті монетки, як маленькі дзеркальця, відбивають світло і мухи просто не можуть сфокусуватися. Сонце зробить все за вас! Якщо дуже хочеться подвоїти ефективність методу, покладіть пакетики з монетками безпосередньо поблизу місця пікніка, і тоді мухам не залишиться жодного шансу зіпсувати вам день!

Джерело:bbcccnn.org

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!