“Президента просто розвели як останнього…”: Скандал набирає обертів. Публічно проігнорували. “Ганьба на увесь світ!”

“Президента просто розвели як останнього…”: Скандал набирає обертів. Публічно проігнорували. “Ганьба на увесь світ!”

Триває епопея з танкером Delfi, який все більше нагадує пам’ятник імпотентності влади.

Одеська філія АМПУ вирішила не чекати результатів другої спроби підняття танкера Delfi і вже оголосила тендер на послуги з видалення судна «Delfi» з акваторії морського порту Одеса! Вартість тендера – майже 25 мільйонів гривень, що приблизно в 2-3 рази перевищує реальну вартість робіт.

А тим часом в телеграмі активно коментують провальну роботу з підняттям танкера з дна. І слів особливо ніхто не вибирає.

“У будь-якій країні, де доручення Президента публічно проігнорували чиновники або бізнесмени, вже на наступний день ними займаються слідчі органи. Тільки у нас Епіцентр порушував у відкриту карантинні обмеження і заплатив мізерний штраф, нічні клуби не виконують приписи Кабміну, а поліція робить вигляд, що нічого не помічає. Власник танкера у відкриту бреше Президенту на нараді, а Глава ОДА його покриває і отримує за це «подяку». Про яку вертикаль влади ми можемо говорити, якщо Максим Куций продовжує виконувати обов’язки Голови області після свідомого обману Президента “, – пише “Резидент “.

“Президента обдурили на селекторній нараді в Одесі, план з підйому Delfi був фікцією з самого початку, про це прекрасно знав Глава ОДА. Ось чому Максим Куций заздалегідь призначив тендер на прибирання судна, але найцікавіше інше. Власник судна ще 5 липня дав інструкцію не прибирати судно до кінця серпня, а Президента просто розвели як останнього ло..а на всю країну. Зате яка гарна картинка була, Президент в морі заслухав проект підйому танкера Делфі, – пише “Сплетница”.

“Весь світ – Чорне море

а Україна в ньому танкер Делфі “, – іронізує журналіст Макс Назаров.

Джерело:korupciya.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!