Нищать людей! Гриценко не витримав – живіть за ці копійки самі. Розгромна заява – забрати все

Нищать людей! Гриценко не витримав – живіть за ці копійки самі. Розгромна заява – забрати все

Дмитро Сологуб, заступник голови Нацбанку, заявив, що Підвищення мінімальної зарплати матиме серйозні наслідки, бо вплине на макропоказники. На це у своєму Фейсбуці відреагував Анатолій Гриценко.

Подаємо позицію в оригіналі:

А я вважаю навпаки: Не підвищення мінімальної зарплати матиме набагато більш серйозні наслідки! Бо злиденна зарплата, а через тіньову економіку потім і злиденна пенсія – нищать людей і нищать країну.

В коментарях до допису політика, його підтримали безліч українців, які зазначають, щоб чиновники, жили за ці копійки самі, принаймі спробували – а тоді вже приймали рішення.

Також декілька днів тому Гриценко вже висловлювався про те, що зарплати чиновникам, потрібно кардинально порізати, і забрати у них все, перед тим як вони йтимуть на держ.службу.

Ось що про це сказав Гриценко:

Я би Законом заборонив усім державним чиновникам, у тч президенту, членам Уряду, Нацбанку, правоохоронцям, військовим, суддям, купувати нерухомість, яхти, літаки чи акції підприємств закордоном і так само – тримати свої кошти в зарубіжних банках. Для тих, хто вже має – Законом визначити термін 3-6 місяців для продажу нерухомості і переведення коштів в українські банки. Хто відмовиться, має негайно залишити державну посаду. Причина очевидна: запасні аеродроми закордоном не мотивують державних чиновників до відповідальної роботи в інтересах власної держави і її економіки, не спонукають до усвідомлення умов життя наших людей і, відповідно, до ефективної роботи заради їх покращення.

Окрім того, лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко висловився і про тарифи, він переконаний, що в разі зростання тарифів на електроенергію, передовсім заплатить український “середній клас”.

Гриценко зазначає, що тариф за перші 100 кВт підвищується для найбідніших верств населення, адже саме вони споживають у межах цієї цифри.

“Але ж ми знаємо, що найбідніші за електрику не платять, вони отримують субсидії. То хто ж платитиме і чиїми грошима? Платитиме держава з бюджету. А наповнює бюджет хто? Вірно, платники податків, підприємці й працівники, основа середнього класу. Пропонованим підвищенням тарифу середньому класу завдають черговий удар – удар вартістю в 12 млрд гривень!” – написав Гриценко у фейсбуці

Він підкреслює, що цю суму в українців відберуть заради “зеленої” енергетики і її власників.

“Тієї самої “зеленої”, для якої ще за часів Януковича, з подачі Клюєва, було встановлено захмарну, небачену навіть у найбагатших країнах Європи, вартість електроенергії.

Тієї самої “зеленої”, заради власників якої вже і нинішній/новий Уряд зупиняє енергоблоки АЕС, які надають нам енергію не на відсотки, а багатократно дешевшу!”- зазначає Гриценко.

Джерело:korupciya.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!