Вони народилися в один день, разом пішли воювати та разом зaгинули. Сьогодні, 17 грудня, мав би виповнитися 31 рік братам-близнюкам Максиму та Артему

Вони народилися в один день, разом пішли воювати та разом зaгинули. Сьогодні, 17 грудня, мав би виповнитися 31 рік братам-близнюкам Максиму та Артему

Вони народилися в один день, разом пішли воювати та разом загинули. Сьогодні, 17 грудня, мав би виповнитися 31 рік братам-близнюкам Максиму та Артему Лащенкам. Але їхнє життя обірвалося влітку 2014-го.

Вони були класичними близнюками, які все робили разом. Тому, коли 26-річному Максиму прийшла повістка, Артем пішов на війну за братом – добровольцем у 25-у окрему повітряно-десантну бригаду. Те, що обидва сини на передовій, від мами Світлани Миколаївни приховували, скільки могли.

Трагедія сталася влітку 2014 року. 5 серпня колона українських військових виходила з оточення в районі селища Петропавлівка Шахтарського району. Тоді у бойову машину влучив ворожий снаряд. Серед шістьох загиблих на місці був і Максим. Його поховали на рідній Дніпропетрівщині.

Артем ще рік вважався зниклим без вісти. Цілий рік мати жила вірою, що один з її синів живий. Але влітку 2015-го надія щезла: після проведення експертиз ДНК Світлані Миколаївні повідомили, що останки належать її Артему. З ним попрощалися 22 червня.

Посмертно братів Лащенків нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. У Максима залишилися дружина та донька.

Вічна слава загиблим Героям! Ми пам’ятаємо…

Фонд «Повернись живим»

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!