Небесна канцелярія дала добрий знак Донбасу: небо в окупованому Луганську стало жовто-блакитним – унікальне фото

Небесна канцелярія дала добрий знак Донбасу: небо в окупованому Луганську стало жовто-блакитним – унікальне фото
Синє небо в поєднанні з смугою хмар, які фарбували в жовтий колір переломлюється в них сонячні промені.

Таке природне явище не так давно побачили жителі окупованого Луганська і тут же розцінили це як нагадування від небесної канцелярії про те, що у окупантів нічого не вийде, а Луганськ був, залишається і буде українським, передає ” Діалог “.

Це унікальне фото розміщено в  Twitter Республіка Луганда.

Обговорюючи швидко розлетівся по Мережі кадр користувачі підкреслювали – це знамення.

Що цікаво, таке небо луганчани побачили якраз над одним з будівель терористів, розташованому в самому центрі міста на Театрально площі.

Насправді поєднання чистого неба і забарвлених жовтим кольором хмар можна побачити нерідко, але в ситуації, в якій зараз знаходиться Луганськ і тимчасово підконтрольні бойовикам РФ території, це явище сприймається по-особливому.

І оскільки в Луганську є люди, які сприймають таке поєднання кольорів на небі як символ, то немає ніяких підстав говорити деяким скептикам, що Україні немає сенсу боротися за повернення окупованих територій.

Сенс є. Тому що є і в Луганську, і в Донецьку, і в інших населених пунктах на окупованій частині Донбасу люди, які мріють бачити поєднання синього і жовтого кольорів не тільки час від часу на небі, а й на прапорах на вулицях своїх міст, сіл і селищ.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!