Вмuраючог0 чоловіка привезли в ліс. Коли він торкнувся дерева, виповнилося його останнє бажання.

Вмuраючог0 чоловіка привезли в ліс. Коли він торкнувся дерева, виповнилося його останнє бажання.

Звичайним березневим днем ​​відвідувачі парку Meadowdale Beach в місті Едмондс, штат Вашингтон, США, могли спостерігати дуже незвичайну картину: група людей у ​​формі не поспішаючи котила по доріжках парку лікарняне ліжко, на якій лежала бліда літня людина. Молоді люди в формі були співробітниками місцевої пожежної служби, літній чоловік — пацієнтом місцевого госпіталю. Чоловіка звали Ед, він був на порозі смерті.

Більшу частину свого життя Ед працював лісником і проводив весь свій час на свіжому повітрі. Але з тих пір як смертельна хвороба прикувала його до ліжка в хоспісі Евергрін, чоловік не міг виходити на вулицю. Відчуваючи наближення кінця, Ед розповів пастору , що найбільше мріє знову побачити ліс. В останній раз.

І пастор вирішив виконати останнє бажання вмираючого. Разом зі співробітниками госпіталю та місцевої пожежною командою він організував для Еда останню прогулянку лісом.

Ліжко повільно котилася по доріжках парку, і Ед зі сльозами щастя на очах вдихав запах землі і зелені. Іноді він просив зупинитися, щоб доторкнутися до дерева, помацати листя. Щоб підтримати чоловіка, молоді співробітники пожежної служби постійно розмовляли з ним і ласкаво гладили по обличчю.

Незабаром після своєї останньої прогулянки літній чоловік заснув назавжди.

Історія Еда торкнула місцевих жителів і багатьох людей по всьому світу. Співробітники хоспісу Евергрін не полінувалися докласти зусиль, щоб виконати останнє бажання вмираючого пацієнта. На власному прикладі вони показали, що, якщо людину не можна вилікувати, це не означає, що їй не можна допомогти.

Джерело:znaem-vse.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!