Хлопчик обдурив в школі, що його батько працює директором. Батько придумав як підтримати сина

Хлопчик обдурив в школі, що його батько працює директором. Батько придумав як підтримати сина

Мова піде про хлопчика Ван Лі, він був учнем звичайної китайської школи. У той час тільки з’являлися на прилавках магазинів модні гаджети. Не кожен міг собі дозволити купити їх. У Вана батьки були простими робітниками, тому у нього ніколи не було таких дорогих іграшок. Але в класі вчився хлопчик з дуже заможної сім’ї Ву Синь, який завжди приносив новомодні штучки в школу.

Звичайно з ним хотіли дружити всі, щоб потримати в руках дорогі іграшки. Хлопець поводився зарозуміло, він вибирав з ким буде дружити, а хто не гідний його дружби. Ву відразу не злюбив Вана.

Одного разу вчитель дав завдання розповісти дітям про своїх батьків. Однокласники з гордістю розповідали про маму і тата, тільки Ван боявся, що його зараз попросять відповісти. А коли Ву почав хвалитися своїми батьками, Ван взагалі розгубився. Тоді хлопчик обдурив своїх однокласників, що його батько директор великої газової компанії.

– Мій батько теж займається бізнесом і їздить на великому чорному Мерседесі.

Коли хлопці почули розповідь Вана, вони почали йому заздрити і просили розповісти ще що-небудь про батька. Були й ті, хто не повірили хлопцеві, але Ван не звертав на них уваги.

Ван навіть сам почав вірити в свої фантазії. Але насправді його батько працював простим робітником в газовій компанії, і хлопець соромився свого батька. Але все таємне стає явним. Вчителька оголосила, що скоро відбудуться шкільні збори.

Хлопчик не знав як йому вчинити, він вирішив розповісти всю правду батькові. Він дуже просив не приходити батька на збори. На подив школяра, батько не став його ні в чому дорікати, але сказав, що все одно прийде в школу.

У день батьківських зборів, на душі у хлопчика було неспокійно. Всі вже зібралися в класі, але тато Вана ніяк не приїжджав.

Несподівано двері відчинилися і увійшов тато Вана. Він був в гарному дорогому костюмі і шкіряних туфлях.

Серце Вана прискорено забилося. Він нічого не розумів. Всі теж дуже здивувалися, особливо Ву. Але хлопчик все ще боявся викриття, адже машини у них ніколи не було. Тато їздив на старенькому мотоциклі. Хлопчик обдурив всіх, що у його батька красива машина, тому дуже хвилювався.

Після того, як збори підійшли до кінця все пішли до виходу. Ван теж йшов повільно за батьком, він відчував що час ганьби вже близький. Батько Вана попрощався з усіма і підвів хлопчика до гарного чорного Мерседеса.

Посадив хлопця на переднє сидіння і повіз. Вони приїхали до батька на роботу, до них вийшов директор компанії і посміхаючись запитав у Вана:

– А цей той хлопець, що так піклувався про свою репутацію?

Ван практично нічого не зрозумів, але здогадався, що тато попросив машину у директора, а костюм взяв на прокат.

Коли вранці Ван прийшов в клас, першим до нього підійшов Ву. Вони вийшли в коридор і хлопець сказав, що здогадався про обман. Але замість того, щоб сміятися над однокласником, він сказав:

– Ти знаєш, ти мені не заздри, що у мене багаті батьки. Так вони мені купують все, що я попрошу, але я не пам’ятаю, коли ми збиралися всі разом за столом. Твій тато зважився на такий крок, заради тебе, а мій батько навіть не розмовляє зі мною, адже він постійно зайнятий. Я тобі заздрю, що твій тато на багато готовий заради сина.

З тих пір пройшло багато років, школа давно закінчилася. Ван Лі став успішним викладачем в університеті. Уже подорослішавши, він написав: «Насправді мій батько носив на плечах зовсім не балони з газом, а матеріальну відповідальність за свою сім’ю. Він дав мені набагато більше, ніж гроші – любов, турботу і увагу. А це ні за які гроші не купити ».

Гроші не зроблять дитину щасливою без уваги і виховання їх батьків. Ми дуже часто не помічаємо доброго ставлення наших батьків, просто цінуйте і поважайте те, що вони роблять для вас.

Джерело:tintelekt.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!