Відео. “Вам пора ЗМІНИТИ місце роботи!” Роман Цимбалюк довів Путіна до сказу своїми запитаннями на його прес-конференції

Відео. “Вам пора ЗМІНИТИ місце роботи!” Роман Цимбалюк довів Путіна до сказу своїми запитаннями на його прес-конференції

Український журналіст Роман Цимбалюк буквально атакував президента Росії Володимира Путіна незручними питаннями про війну в Україні і про захоплення українських моряків у Чорному морі.

Це сталося під час великої прес-конференції глави Російської Федерації 20 грудня. Примітно, що спочатку Путін злякався питань Цимбалюка і раптово позбавив його слова  (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця) повідомляє Обозреватель

Так, коли прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков анонсував питання від Цимбалюка, Путін різко звернувся до нього: “Мої колеги мені говорили, що краще не давати йому слово, тому що він скандал влаштує. Ви хочете скандал тут влаштувати? “. Після цього він нервово попросив передати слово російському журналісту, який поставив йому питання про інцидент з українськими кораблями в Керченській протоці.

Після того, як глава країни-агресора відповів, він все ж повернувся до Цимбалюку та дозволив поставити йому запитання. Український журналіст вирішив використати момент і практично загнав Путіна в глухий кут поруч гострих питань.

“Скандал я не буду влаштовувати. Володимир Володимирович, я хотів запитати, а скільки ви витрачаєте грошей на окупований Донбас? Ось там же злидні під вашим керівництвом, а люди перетворилися в рабів Росії. Ось боїтеся ядерної війни, а одночасно до війни з НАТО готуєтеся. А по суті стріляєте в громадян України. Це ж ви як верховний головнокомандувач віддали наказ стріляти по морякам? І ось у мене питання: які умови обміну? І якщо можна з виборів: ви говорите, рейтинги аналізуєте? Складається враження, що втручаєтеся тим самим у виборчий процес, як колись робили в США? Чи не здається вам, що може так статися, що прямого діалогу між президентом України і Росії не буде до того моменту, поки ви не зміните місце роботи? “- сміливо зазначив Цимбалюк.

Питання українця зачепили президента Росії, і він тут же почав звинувачувати у всіх проблемах, викладених Цимбалюком, Україна.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!