Оце так сюрприз: сьогодні відбулось гучне затримання, яке поставило на вуха всю Україну

Оце так сюрприз: сьогодні відбулось гучне затримання, яке поставило на вуха всю Україну

У зв’язку з цією подією в найближчі дні відбудеться спеціальний брифінг.

З’явилася інформація про те, що контррозвідка  СБУ провела затримала на території Донбасу трьох агентурно-бойових груп Головного управління Генштабу Збройних сил Російської Федерації. Про це повідомляє “Діалог“, посилаючись на  прес-центр української спецслужби.

У повідомленні говориться, що СБУ заявила про спеціальний брифінг контррозвідки по цьому затриманню на сході України 3-х агентурно-бойових груп російської військової розвідки, який відбудеться в найближчі дні.

Нагадаємо, ЗМІ взяли коментар у  митрополита Могилева-Подільського і Шаргородського Агапіта щодо його викрадення. Він заявив, що СБУ його нізвідки не забирала і нікуди не відвозила, і що ніяких силовиків він не бачив.

Крім того, прес-центр  Служби безпеки України попередив про “активності Москви”, яка зайнялася масовим скуповуванням сторінок українців в соціальних мережах в Facebook і Twitter. При цьому ділки приховують свої справжні наміри і переконують “продавців” в тому, що їх акаунти потрібні виключно для комерційних цілей

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!