Успішна спецоперація!? Українці “вгробuлu” останній російськuй важкuй атомнuй крейсер «Петро Великий»

Успішна спецоперація!? Українці “вгробuлu” останній російськuй важкuй атомнuй крейсер «Петро Великий»

Успіхи доблесного ВМФ РФ: Як “вгробили” останній  корабель який залишався в строю. Це важкий атомний крейсер «Петро Великий».

Історію цю з посиланням на газету “Известия” описав на своїй сторінці в Facebook блогер з ніком Ivan N Ivanov.

«Адмірали затіяли ремонт крейсера« Петро Великий », зробили, як зазвичай, імітацію« тендера », найняли підрядника – московський завод« Електроприлад », який зобов’язався провести ремонт і заміну електрообладнання на кораблі і на його озброєнні, на суму 50 млн рублів.

Директор заводу, пан Муталиб Еміралієв, і його колеги-земляки з сонячного Дагестану, роботи типу виконали і отримали гроші, але потім виявилося, що майже все з «відремонтованого» не працює.

Завели справу, почали розбиратися, і з’ясували, що насправді ніякого ремонту не було, а були найняті  інженери З УКРАЇНИ, які із задоволенням доламали все що ще працювало, але зовні акуратно заклали всі дірки, красиво пофарбували, і звалили.

Муталиб Эмиралиев До речі, інженерів кинув і не заплатив, але вони напевно не сильно і образилися, російський крейсер вони могли поламати з радістю і безкоштовно.

50 мільйонів рублів Муталиб Эмиралиев поділив з адміралами, який організовував цей «ремонт», зараз вони всі сидять під слідством.

А доблесний військовий флот РФ залишився без останнього атомного крейсера і без грошей.

Раніше таким же способом Муталиб Эмиралиев виконав «ремонт» об’єктів протиракетної оборони під Чеховим (Московська область), і розпиляв з генералами-ракетниками ще кілька десятків мільйонів рублів.

До речі, завод «Електроприлад», який працював з 1942 року, Муталиб з земляками теж угробили – величезні збитки через безграмотного керівництва і банкрутство.

UPD: У листопаді міністерство Шойгу розповіло, що «Петро Великий» нібито в порядку і пускав торпеди «Водоспад» в Баренцевому морі, і видало коротеньке відео, на якому мигцем показали палубу якогось корабля де випускаються торпеди.

Може це і «Петро Великий» був, частково відновлений (Муталиб на кшталт «ремонтував» йому ракети «Форт», а торпеди, можливо, не чіпав), а може і не він.

Крім цього сумнівного відео, ніякої інформації про нинішній стан «Петра Великого» немає.

Джерело:bn24.biz.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!