Комаровський вже із Зеленським. Ну а чом би і ні? Комаровський замість Супрун – жартувати ж вміє

Комаровський вже із Зеленським. Ну а чом би і ні? Комаровський замість Супрун – жартувати ж вміє

Знаменитий український комік студії “Квартал 95” провів зустріч з відомим доктором Євгеном Комаровським, де обговорили питання про майбутні президентські вибори і скоріше пропозиції про взаємну співпрацю. Про це повідомляє видання “Бізнес.Медіа” з посиланням на Facebook станицю Євгена Комаровського.

Про зустріч стало відомо 19 грудня. Бесіда між двома знаменитостями пройшла в Харкові.
Доктор Комаровський при цьому пообіцяв не розголошувати деталі зустрічі і офіційне рішення Володимира Зеленського про прийняття участі на президентських виборах в Україні в 2019 році.

“Врешті-решт я не витримав і запитав:” Вова, ну шо, ти “та”? Або “ні”? “. Вова засопів, озирнувся по сторонах, підкотив очі, став трішки схожий на Володимира Олександровича, дав відповідь і … взяв обіцянку не розголошувати. Терплю. Чи не розголошую. Нехай сам викручується … “. – зазначив доктор Комаровський.

У коментарях до даного пост Володимира Зеленського активно закликають йти на вибори президенти і збирати свою команду.

“Вова, давай збирай команду. Володимир Зеленський президент, Комаровський міністр охорони здоров’я. Здорово! Україна дуже потрібні нормальні люди біля керма держави.” – написала Ірина.

“Я з нетерпінням чекаю інтерв’ю Зеленського з Гордоном. Ну дуже Гордон Володимира хвалив на якомусь каналі. Ну дуже. І сказав, що у Зеленського є дуже цікаві пропозиції. Ну дуже.” – додала Зоя.

Нагадаємо, раніше український гуморист і актор Володимир Зеленський показав лаштунками перед новорічним концертом студії “Квартал 95” в Харкові, де спільно з головними артистами готуються перел виходом на сцену.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!