У лісі рятувальнuкu вuявuлu загубленого хлопчuка, дuтuна запевняє, що йому допоміг вuжuтu ведмідь

У лісі рятувальнuкu вuявuлu загубленого хлопчuка, дuтuна запевняє, що йому допоміг вuжuтu ведмідь

В американському місті Ернул, штат Північна Кароліна, загубилася дитина

Трирічний Кейсі Хетеуей пішов грати з друзями і додому не повернувся. На вулиці була мінусова температура, а малюк був одягнений не по погоді. Тут же була розгорнута пошукова операція. Були задіяні вертольоти, дрони, кінологи, і водолази. Крім цього в лісі працювали волонтери, які прочісували його крок за кроком.

На наступний день погода сильно зіпсувалася, почався дощ, холодний вітер і до всього температура повітря сильно впала. Рятувальники попросили добровольців припинити пошуки, для їх же безпеки.

До вечора нарешті поліція почула плач дитини. Хлопчика знайшли на маленькому острівці в колючому чагарнику, він дуже змерз і був мокрим, але цілий і неушкоджений за винятком кількох саден.

Малюк пояснив рятувальникам, що в лісі біля нього був друг, який йому допомагав і зігрівав. Він розповів, що весь цей час провів з ведмедем, з яким подружився. Потім він попросив попити води і дуже захотів повернутися до мами. Цю історію Кейсі змальовано його тіткою.

«Господь послав йому друга, щоб той поклопотався про нього. Дива трапляються », – зазначила вона.

Як потім розповідав шериф Чіп Хьюз, рятувальникам довелося пробиратися до дитини через крижану воду, де глибина дорослим чоловікам була по груди. А зріст хлопчика всього близько метра, як він зміг сам пробратися на острів – загадка.

Варто відзначити, що чорні ведмеді, або барібали дуже поширені в Північній Америці. Дорослий самець може бути зростом близько двох метрів, а важить близько 360 кілограмів. Цей вид ведмедів дуже рідко нападають на людей, вони вважають за краще уникати їх.

Джерело:pranaslo.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!