Модель народuла «прu повному параді» і отрuмала прuстойну порцію крuтuкu…

Модель народuла «прu повному параді» і отрuмала прuстойну порцію крuтuкu…

Жінки завжди намагаються добре виглядати, навіть коли виносять сміття. А вже якщо це відома модель, то тут доглянута зовнішність – прямо-таки візитна картка. Без зачіски і макіяжу на вулицю ні ногою. Однак така підвищена увага до зовнішності може не на жарт розлютити оточуючих.

Нещодавно критики ополчилися на бікіні-модель Ханну Політес з Австралії, яка поїхала на власні пологи «при повному параді». Його користувачі не схвалили укладку, макіяж і дизайнерське плаття жінки, яка ось-ось народить. Багато назвали сімейне фото Ханни дивацьким.

Підписники не схвалили, що одяг у всіх членів сім’ї підібраний в тон, адже в момент перед пологами потрібно думати не про зовнішній вигляд, а про здоров’я і самопочуття матусі. На думку багатьох, позувати в такий важкий момент просто нерозумно.

Були фоловери, які вважали, що фотографії з пологового будинку повинні бути більш природними. Вони відзначили, що селфі з втомленим обличчям куди доречніші, ніж з яскраво нафарбованими без натяку на втому.

Однак не всі користувачі вирішили критикувати молоду маму. Багатьом жінкам сподобалися гармонійні і красиві знімки Ханни. Вони написали, що хотіли б виглядати в «цікавому положенні» так само добре, як і Ханна.

Інші припустили, що фото були зроблені не за лічені години до пологів, і модель просто хотіла зафіксувати дорогоцінні хвилини, спогади про які вона збереже назавжди.

Джерело:pranaslo.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!