Порошенко буде звільняти всіх держслужбовців, які мають родичів з паспортом РФ…

Порошенко буде звільняти всіх держслужбовців, які мають родичів з паспортом РФ…

Під час прес-конференції в Києві президент Петро Порошенко дав вказівку Службі безпеки України перевірити всіх державних службовців на наявність родичів з російським громадянством, особливо тих, хто працює в правоохоронних органах, інформує replyua.net .

“У нас є велика кількість державних службовців, в тому числі в правоохоронних органах, у яких є родичі в Криму. Я звернувся до голови СБУ, щоб українська контррозвідка перевірила відомості цих державних службовців, поставивши пріоритет на правоохоронних та слідчих органах”, – заявив глава держави.

За словами Порошенка, після проведення цієї перевірки, багатьох людей можуть звільнити або навіть притягнути до відповідальності.

“Як тільки перевірка буде закінчена, якщо постане питання по відповідальності або щодо звільнення, за мною не заіржавіє”, – підкреслив президент.

Потрібно відзначити, що серед чиновників і політиків України можна знайти багато людей, які або народилися в Росії і Криму, або мають там численних родичів. Виходить, що десятки високопоставлених осіб можуть позбутися своїх посад. Досить згадати історію з братами Прокопчук

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!