Переломний момент на сході: ЗСУ загнали терористів «ДНР» в котел поблизу Горлівки…

Переломний момент на сході: ЗСУ загнали терористів «ДНР» в котел поблизу Горлівки…

16 грудня російські окупаційні війська 16 разів порушили режим припинення вогню та отримали гідну відповідь від бійців ЗСУ – 8 окупантів ліквідовано і три поранено.

Світлодарському напрямку, населених пунктів Новотроїцьке, Піски, Авдівка, Славне, Тарамчук, Старогнатівка, Кам’янка на Донецькому напрямку та неподалік населених пунктів Чермалик, Павлопіль, Лебединське, Водяне – на Маріупольському напрямку”, – йдеться у повідомленні.
Відомо, що унаслідок бойових дій двоє військових ЗСУ отримали поранення. Проте бойові товариші гідно помстилися за їхнє поранення: вісім окупантів було знищено та ще 3 поранено.

Також Головне управління ГСЧС в Донецькій області підтвердило порив водоводу Горлівка – Торецькому, зупинилася Горлівська фільтрувальна станція. В результаті без води залишилися українські населені пункти на захід від Горлівки: Торецькому, Південне, Північне і Залізне, передає Реал .

Місцеві жителі повідомляють про серйозні боях в цьому районі вже другу добу (дивись свіжі скріни). У тому числі прихильники «русского мира» вчора писали про великі втрати терористів, а сьогодні вони вказують, що бойовики «запитують підмогу, яка не йде» (дивись другий скрін).

Цікаво, що бої під Горлівкою вже другий день не відображаються в зведеннях прес-центру Об’єднаних сил. Хоча той же ГСЧС порив водоводу пов’язує з обстрілами терористів.

«РЕАЛ» може запропонувати свою версію того, що відбувається. Нещодавно терористи ДНР окопалися на кладовищі у самого Південного, облаштувавши, таким чином, позицію фактично в тилу наших Чигарев.

Зараз, схоже, ЗСУ їх звідти викурюють. Оскільки ця позиція ворога дуже віддалена від Горлівки, і з усіх боків прострілюється ЗСУ, ДНР дійсно дуже складно перекидати їй допомогу.

Джерело: bn24.biz.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!