“Кінця світу не буде, буде кінець людству…” – каже віщунка Марія, яка бачить віщі сни… Невже все так печально?

“Кінця світу не буде, буде кінець людству…” – каже віщунка Марія, яка бачить віщі сни… Невже все так печально?

Коли сняться пророчі сни, варто до них прислухатися! Мольфарка Марія поділилася одним таким сном про майбутнє світу. Її бачення торкаються України, росії, Китаю і не тільки.

«Кінця світу не буде, буде кінець людству…» – каже віщунка Марія, яка бачитиме віщі сни… Невже все так сумно?

«Кінця світу не буде, буде кінець людству в нашому розумінні звичного способу життя!» — каже віщунка Марія. Мольфарка стверджує, що бачила закінчення війни в Україні. Все горить яскравим вогнем! «Що це, Боже?» — спитала вона найвищі сили.

На це питання прийшли образи сильної бурі із дощем. Як стіна вода все змиває на шляху. При цьому ця буря піде з України, після цього на території цієї країни провидиця бачить зелену галявину з людьми, але людей небагато. Найімовірніше, це територія Карпат.

Вона має припущення, що це фрагменти глобальної катастрофи, пов’язаної з червоною кнопкою. «Знищиться не сама Україна, а світ!» — сказала Марія. Залишаться лише ті, хто піде в гори, а ось тим, хто зараз у Європі, пощастить менше.

Росія розпадеться на безліч окремих держав, а Україна буде під заступництвом якоїсь великої країни, але не під росією. Євросоюз також розпадеться, його не стане.

Незабаром настане новий світовий порядок. Люди житимуть по-новому. А ось коли настане кінець війни, ніхто не знає, тому що у світі все змінюється. Це може бути і за тиждень, і за місяць, і за роки.

Про червону кнопку мольфарка говорить так: «Першу атаку почне не росія, а Америка, направивши це на росію. Однак у результаті піде це на Європу. Міста на сході України будуть знищені, і жити там ніхто не буде».

Через 10 років Україна процвітатиме, і багато хто мріятиме переїхати до цієї країни. Багато земель буде відновлено.

За словами мольфарки, Європа давно знала, що буде війна в Україні.

Там точно є особи, які в цьому замішані. У результаті одна країна керуватиме всім світом. «І це аж ніяк не Америка…» – Припускає провидиця …

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!