Дивитися потрібно не на склад зубної пасти! Виявляється найважливішим на тюбику є колір квадратика, котрий розташований на швi внизу тюбика!

Дивитися потрібно не на склад зубної пасти! Виявляється найважливішим на тюбику є колір квадратика, котрий розташований на швi внизу тюбика!

Чи знаєте ви, з чого складається ваша зубна паста? Натуральна вона чи ні? Які лікyвальні компоненти в ній містяться? Насправді, жодна людина не перерахує точні назви інгредієнтів пасти. Навіть читаючи її склад на тюбику, дуже рідко можна зрозуміти, що ж там знаходиться. Ось і виходить, що кожен раз ми купуємо «кота в мішку».

Але все-таки існує простий спосіб швидко з’ясувати, чи потрібна вам така покупка або ні. Виявляється, дивитися потрібно не на склад зубної пасти, надрукований дрібним шрифтом. Найважливішим на тюбику є колір квадратика, котрий розташований на швi внизу упаковки.

Червоний, чорний або синій – колір якого квадратика підходить вам більше? Розповідаємо, що означає кожен з них:

Чорний – в зубній пасті немає натуральних компонентів, тобто вона повністю синтетичнa

Червоний – натуральні інгредієнти, але має штучні добавки

Синій – натуральний склад включає в себе лікyвальні інгредієнти

Зелений – означає, що використаний вами продукт БЕЗ хiмії! складається тільки з натуральних речовин

Тепер вибір пасти стане швидким і простим. Просто дістаньте тюбик і подивіться на колір квадратика. Вдалих покупок і будьте здорові!

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!