17 років я була заміжня . І всі ці роки моя свекруха знущалася з мене. Вона розпускала плітки про мене …

17 років я була заміжня . І всі ці роки моя свекруха знущалася з мене. Вона розпускала плітки про мене …

Я заміжня 17 років. І всі ці роки моя свекруха знущалася з мене. Вона розпускала плітки про мене, говорила чоловікові що наші діти народжені не від нього. Вона з’явилася на наше весілля з колишньою дівчиною мого чоловіка. Говорила моїм дітям, що тато їх кине.

Ось зустріне нормальну жінку і відразу ж кине. Я стільки ночей через неї не спала, стільки сліз в подушку пролила, а тепер повинна за нею доглядати. Кинути роботу і присвятити себе догляду за жінкою, яку я ненавиджу.

Нещодавно у свекрухи стався інсульт, у неї паралізувало половину тіла. Вона не може сама ходити в туалет і приймати їжу. Вона не потрібна своїй дочці, адже у тому будинку діти і вона не впорається ще й з доглядом за лежачою матір’ю.

А у мене, хіба, немає дітей? Чому я повинна впоратися, якщо навіть її власна дочка сумнівається в своїх силах?

Можна продати квартиру свекрухи і на ці гроші забезпечити їй догляд в спеціалізованій установі. Ні, на це не згодні ні мій чоловік, ні його сестра.

Донька особливо проти, адже спадок тоді не дістанеться. Тобто, виносити судна за хворою мамою, вона не хоче, а квартиру не чіпайте, вона її потім успадкує ?

Чому саме я повинна кидати роботу? Так, я трохи отримую, але мій начальник зібрався на пенсію і збирається мене рекомендувати на своє місце. А це буде відчутна прибавка до зарплати. Доглядальницю ми найняти не можемо, у нас іпотека. Жити в квартирі свекрухи теж не можемо, там живе її дочка з дітьми, хоча своє житло у них є, вони його здають.

Вони всі на мене тиснуть, цілими днями я тільки і чую, що я повинна. Кому повинна? Жінці, що знущалася з мене стільки років? Не хочу. Чоловік погрожує розлученням, якщо відмовлюся.

У мене в самої старенька хвора мама, але ми з сестрою домовилися: вона доглядає за мамою, я не претендую на спадщину. Я згодна сидіти зі свекрухою тільки в одному випадку, якщо вона перепише на мене квартиру. Не на чоловіка, не на онуків, а на мене.

Мені сказали, що це нахабство. А скидати свою матір на чужу їй людину, на мене, це не нахабство? Адже це я відмовляюся від нормального життя, я буду мити і годувати цю жінку, виносити за неї горщик і робити масаж.

Свекрухи, чому ви не думаєте про майбутнє, коли зживаєте дружин своїх синів? Адже саме ці нещасні жінки будуть ходити за вами в старості.

За матеріалами

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!