Вбиває paкoві клітини, вірусu і уповільнює старіння організму! Це найкорисніша ягода в світі!

Вбиває paкoві клітини, вірусu і уповільнює старіння організму! Це найкорисніша ягода в світі!

Безліч досліджень підтвердили, що чорноплідна горобина неймовірно корисна ягода, яка очищує організм від важких металів і шкідливих речовин, і, таким чином, запобігає розвитку paкy.

Ця ягода має сильну пpoтипyxлинну активність, що «вбиває» клітини злoякicної пухлини молочної залози, печінки, головного мозку, легенів і товстої кишки.

Це відмінний антиоксидант, який запобігає утворенню вільних радикалів і пошкодження ними здорових клітин організму і плазми крові.

Таким чином, процес старіння сповільнюється і запобігає різним хронічним захворюванням.

Чорноплідна горобина відкрита в Північній Америці, після чого була доставлена в Європу. У Північній Америці, вона була використана в якості ліків і продукту харчування.

Після вuбуху на Чорнобильській АЕС, її ягоди були використані для полегшення радіаційних ефектів, і вони дали дивовижні результати.

Саме горобина має найвищу антиоксидантну активність серед усіх ягідних фруктів і горіхів.

Чорноплідна горобина багата флавоноїдами, антиоксидантами, фолієвою кислотою, мікроелементами і вітамінами групи В, С і Е. Вона багата антоцианами антиоксидантів, які зміцнюють імунну систему, уповільнюють процес старіння, і знижують ризик розвитку paky.

Джерело:info-life.in.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!