Це сталося вчора! Пішов легендарний актор, просто в лікарні – серце не витримало. Його любили мільйони

Це сталося вчора! Пішов легендарний актор, просто в лікарні – серце не витримало. Його любили мільйони

У США у віці 83 років помер актор Джон Саксон, повідомляє The Hollywood Reporter. Видання уточнює, що актор помер 25 липня від ускладнень при пневмонії.

Джон Саксон зіграв в більш ніж 200 картинах, серед них “Кошмар на вулиці В’язів”, “Вихід Дракона” з Брюсом Лі і “Аппалуза” з Марлоном Брандо.

Кармін Орріко, пізніше взяв ім’я “Джон Саксон”, народився 5 серпня 1936 року в Брукліні і став третьою дитиною в родині італійського художника-мігранта.

– Бруклін було жорстким місцем для дорослішання, але він навчив мене виживати, а якщо у тебе були амбіції, ти міг навчитися і більшого, – розповідав актор.

Покинувши старші класи Нової Утрехтської Середньої Школи, він перейшов до театральної школи. Там його помітив співробітник модельного агентства, і Джон Саксон став з’являтися в журналах в ролі моделі.

Після однієї з фотосесій, в якій він постав в образі “пуерто-риканського хлопця”, Саксона зауважив відомий агент з підбору акторів в Голлівуді Генрі Вілсон.

Італієць-американець з Брукліна, Джон Саксон грав персонажів різних національностей за свою довгу кар’єру.

Його зображення жорстокого мексиканського бандита проти Марлона Брандо в «Аппалуза» (1966) принесло йому «Золотий глобус», і він зіграв постійну роль в династії ABC в ролі Рашіда Ахмеда, впливового близькосхідного магната, який одружився на Алексіс Колбі (Джоан Коллінз).

Кількома роками раніше Саксон знявся в 1969-72 роках в ролі хірурга Теодора Стюарта на обертовому сегменті «Нові доктора» в драматичному серіалі «Сміливі».

Джерело:korupciya.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!