Це приховували від всіх! Шокуюча заява Резнікова – кінець війни: 3 сценарії для ЗСУ. Переможемо!

Це приховували від всіх! Шокуюча заява Резнікова – кінець війни: 3 сценарії для ЗСУ. Переможемо!

Діяльність сектору безпеки й оборони забезпечують близько 1 млн осіб у різних структурах. Зокрема до Збройних сил України мобілізовані 700 000 осіб. Про це розповів міністр оборони України Олексій Резніков на конференції Forbes «Будуємо разом»

«Мобілізовані до ЗСУ – до 700 000 осіб, прикордонники – до 60 000, Нацгвардія – до 90 000, Національна поліція – до 100 000. У нас сьогодні понад 1 млн людей у формі забезпечують діяльність сектору безпеки й оборони», – сказав Резніков.

Міністр оборони додав, що така чисельність збройних сил також створює можливості для бізнесу.

Крім того, приватні підприємства можуть зайняти ніші баз по відновленню озброєння НАТО, яке завозиться в Україну. Зокрема виготовляти запчастини, стволи для гаубиць, кулемети, автомати, пістолети, патрони, порох, капсуля, гільзи тощо.

Нагадаємо, що у травні Резніков заявив, що Міноборони орієнтується на необхідність забезпечити 1 млн осіб, які боротимуться із російськими окупантами. Ще раніше у Міноборони заявляли, що мобілізація в Україні триватиме стільки, скільки потрібно для доукомлектування всіх підрозділів, які захищають державу від агресії РФ.

Окрім вище зазначеного, на конференції Forbes Ukraine “Будуємо разом” Рєзніков назвав три можливі сценарії завершення війни з Росією серед яких розвал РФ, перемога України на полі бою, та черговий нібито “жест доброї волі РФ”.

“Перший сценарій буде приблизно такий самий, як і “good will”, “добра воля” росіян, яку було оголошено, коли вони втекли з Київщини, Чернігівщини, Сумщини та острова Зміїний.

Друзі, Корупція.Інфо створює власний крипто канал в телеграмі.

Та проводить розіграш 1000 гривень серед нових підписників. Посилання на канал в описі під відео.

Відповідно, я думаю, що він буде розбитий на кілька ланцюжків. Спочатку ми вийдемо з вами на позиції до 24 лютого поточного року, далі будуть якісь розмови щодо статусу окупованого раніше Донецька, Луганська та Криму, але за столом із нашими потужними партнерами”.

Як підкреслив міністр оборони, “Мінська-3” точно не буде і якихось капітуляційних домовленостей також не буде: “З дулом біля скроні ніхто не вестиме переговори”.

“Варіант другий – поступово ми перемелюватимемо Збройні сили РФ, тому що це насправді війна ресурсу на ресурс. У них більше людей, території, танків, літаків і т.д., але все несучасне, все давнє, і вони сьогодні використовують принцип м’ясорубки”.

За словами Рєзнікова, другий варіант перемоги не настільки швидкий: “До кінця цього року, можливо, із захопленням початку нового року”.

“Третій – драматичніший для РФ, це розвал РФ, це парад суверенітетів на кілька різних суб’єктів: Татарстан, Башкирстан, на Сході і т.д. Ми це з вами точно при нашому житті побачимо, але це трохи тривала історія” .

Крім того, міністр оборони запевнив, що держава вже стає країною-членом НАТО де-факто.

Він пояснив, що Україні дають обладнання Альянсу і “ми з вами вже освоїли понад 30 стандартів НАТО”.

“Якщо ми говоримо, що Україна поки що не розглядається країнами НАТО повноправним членом де-юре, тому що має бути консенсус серед країн НАТО, але ми, по суті, вже стаємо країною-членом Альянсу де-факто. Тому що ми на східному фланзі, нам дають обладнання НАТО, ми з вами вже освоїли понад 30 стандартів НАТО тощо”, – пояснив очільник Міноборони.

Він зауважив, партнерів держави турбує лише п’ята стаття НАТО, яку країнам-членам дуже не хотілося б застосовувати у разі, якби Україна стала членом Альянсу.

“Але я вам скажу серйозно, що наші партнери з країн Балтії та Польщі і так відчувають неідеальність пункту 5 в угоді про альянс НАТО”, – зазначив Резніков.

Джерело:korupciya.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!