Борт в Україну! Нова посада для Джонсона – у Зеленського відповіли: новий член уряду? Переможемо!

Борт в Україну! Нова посада для Джонсона – у Зеленського відповіли: новий член уряду? Переможемо!

Вірний союзник України у боротьбі проти окупантів Борис Джонсан оголосив про свою відставку. У мережі розглядають ідею про запрошення харизматичного політика в український уряд.

З іншого боку, ефективних управлінців потрібно шукати серед українців. Про це в ексклюзивному інтерв’ю 24 каналу сказав Михайло Подоляк, радник голови Офісу Президента.

За словами Подоляка, у нас є багато потужних операційних директорів, менеджерів. “На мій погляд, ми недооцінюємо самі себе. Україна, яка воює вже 135 днів, робить це впевнено і набагато професійніше, ніж будь-хто очікував”, – зауважив він.

На думку радника, потрібно обирати своїх людей – талановитих молодих українців.

“Треба робити ставку на людей, які довели старій Європі, що ми – молода кров, яка дає надію на те, що кінця історії не буде. Буде нова історія. І саме Україна є стрижнем цієї нової історії для Європи, для євроатлантичного суспільства в цілому”, – переконаний Подоляк.

За час повномасштабного вторгнення українська нація чітко продемонструвала, що готова рішуче боротися за свою свободу.

“Ми більш мобільні, сучасні активні та “безбашені”. Це сьогодні потрібно. Ми можемо брати на себе відповідальність і робити це дуже швидко. Сьогодні це класична модель правильного управління”, – резюмував він.

Раніше політолог Микола Давидюк змоделював цікаву ситуацію, за якої Борис Джонсон став би прем’єр-міністром України. Давидюк переконаний, що такий розвиток подій надзвичайно сильно вдарив би по країні-агресорці та кремлівському диктатору.

“Можливість призначення Бориса Джонсона прем’єр-міністром України стала б смертю путіна – політично, дипломатично та фінансово”, – сказав він.

За словами Давидюка, це було б настільки потужне підсилення України, що росія цього не витримала б.

Борис Джонсон завжди був потужною політичною фігурою. За роки своєї діяльності він не один раз обирався у парламент, двічі був мером Лондона. “Він залишатиметься у вищій політичній лізі Великої Британії. Джонсон – з тих політиків, про яких кажуть: “Де його не посієш, він там вродиться”. Він буде відроджуватися, це фенікс”, – сказав Давидюк.

Політолог зауважив, що Джонсон йде за Черчиллем, біографія якого стала для політика пророчою. Тож він неодмінно повернеться на посаду прем’єр-міністра Великої Британії, навіть якщо остаточно з неї піде.

Микола Давидюк додав, що ті три місяці, які Джонсон ще залишатиметься прем’єром, він використає з максимальною користю. Зокрема, для України.

Попри все, Велика Британія підтримує Україну і ця політика не зміниться після відставки Бориса Джонсона з посади прем’єр-міністра. Про це президент Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю американському телеканалу СNN.

“Те, що Джонсон робив для України, – це нам дуже допомагало. Я вважаю його другом України. Але вважаю, що і суспільство максимально підтримувало Україну тут, в Європі. Тому мені здається, що Сполучене Королівство в цілому на стороні добра, а це — на стороні України. Мені здається, що політика Сполученого Королівства не зміниться через відставку Бориса Джонсона”, — сказав Зеленський.

За його словами, багато бюрократичних речей проходили швидко завдяки особистим стосункам Джонсона і Зеленського, а також завдяки глибокому розумінню Джонсоном процесу. І допомога надходила швидко, додав президент.

“Чи це вплине на цю швидкість, я не знаю. Буду молити Бога, що це ніяк не вплине на допомогу, перш за все, військову допомогу в цей період”, — сказав Зеленський CNN.

 

Президент дав інтерв’ю CNN за 40 хв до розмови з Джонсоном, що відбулась після того, як британський прем’єр оголосив про свою відставку у четвер, 7 липня.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!