Побачила як свекруха заморожує молоко в формі для льоду! Дізналася для чого вона так робить!

Побачила як свекруха заморожує молоко в формі для льоду! Дізналася для чого вона так робить!

Моя свекруха дуже господарська і передбачлива жінка. І за це її не можливо не любити. Приїжджаючи до неї в гості, я завжди черпаю для себе багато нової, а головне дуже корисної і потрібної інформації. Без чого не обійшлося і цього разу. Багато з нас не люблять заморочуватися і давати старим речам друге життя, а нові використовувати за кількома призначень.

Комусь легше річ викинути, або НЕ бруднити її предметами до неї не відносяться, але не ми. У нашій родині все зовсім по-іншому. Раніше я думала, що в форму для льоду, крім звичайної води, можна тільки залити якийсь трав’яний або лікувальний настій для догляду за шкірою обличчя. І навіть не уявляла, що можна наливати ще щось. Щось, що теж стане в нагоді і буде корисно використовувати в потрібний момент.

Свекруха і свекор дуже люблять пити каву і чай, і як вони кажуть: «гарненько забілити», тобто додати до чаю або кави молока. Ось загалом-то для цього свекруха і стала розливати, а потім заморожувати молоко в формочку для льоду. Дуже зручно і практично: молоко не псується і завжди є під рукою.

Розмір кубика дозволяє точно зорієнтуватися в тому скільки і кому необхідно додати в кружку молока. А також холодний кубик злегка охолодить напій для тих, хто вважає за краще пити каву або чай не дуже гарячими. Також я подумала і зрозуміла, що молочні кубики ще можна використовувати в якості догляду за шкірою обличчя. Адже раніше умивання молоком було дуже поширеним явищем у прекрасної статі.

Виходить, що якщо щоранку протирати обличчя кубиками з молока то можна позбутися від пігментних плям, зморшок, веснянок, і навіть зробити шкіру більш м’якою і пружною.

Джерело:www.slovech.co

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!