Цікаво, чи можна подати в суд на своїх дітей, через те, що вони не хочуть за мною доглядати? На старість я залишився зовсім сам, хоча маю трьох дітей.

Цікаво, чи можна подати в суд на своїх дітей, через те, що вони не хочуть за мною доглядати? На старість я залишився зовсім сам, хоча маю трьох дітей.

Цікаво, чи можна подати в суд на своїх дітей, через те, що вони не хочуть за мною доглядати? На старість я залишився зовсім сам, хоча маю трьох дітей. Вони всі від різних дружин, я покинув свого часу їх мам, але ж аліменти справно платив всім. І всім п’ятьом онукам на дні народження завжди по тисячі гривень перераховую кожного року. То хіба я поганий батько й дідусь?

Так вийшло, що з жодною з трьох дружин у мене не склалося з різних причин.

Перша за час декрету зовсім себе запустила, набрала 20 кілограмів, і я знайшов собі коханку. Дружина дізналася, і замість того, щоб зайнятися собою і спробувати мене втримати, подала на розлучення.

До речі, перша дружина так і залишилася сама, так і не схудла, навіть зараз, вже у віці, вона лишається здоровезною бабелою. Ми іноді перетинаємося, бо живемо в одному місті. Від першої дружини у мене син, живе в Києві.

З другою дружиною я прожив 13 років, а потім вона під час відрядження зустріла іншого чоловіка, з іншої області. Розлучилася зі мною і переїхала до нього. З другою дружиною у нас спільна дочка, у колишньої є ще син від того чоловіка. Дочка живе в обласному центрі за тисячу кілометрів.

Потім я одружився втретє, народилася ще одна дочка. Дружина була дуже ревнива і цим мене просто вимотувала. Ми прожили разом 9 років, а потім я її послав подалі. Менша моя дочка від третьої дружини живе зі мною в одному місті.

У всіх дітей родини, діти.

Зараз мені вже 73 роки, живу сам у приватному будиночку, який мені від батьків лишився. Важко все самому, але допомоги ні від кого чекати.

Діти зі мною майже не спілкуються, хоча я завжди виконував по відношенню до них свої батьківські обов’язки, на скільки це можливо. Навіть іноді брав їх по черзі, а кілька разів і всіх разом, і їздив з ними відпочивати. Це було давно, але все ж було.

Так, вони всі від різних дружин, я покинув свого часу їх мам, але ж аліменти справно платив всім своїм дітям.

І всім п’ятьом онукам на дні народження завжди по тисячі гривень перераховую кожного року. То хіба я поганий батько й дідусь?

Але ні діти, ні онуки не хочуть доглядати мене, навіть за будинок, я їм вже пропонував. Але вони всі забезпечені житлом і говорять, що мій будиночок їм ні до чого.

Скоро мені, я відчуваю, знадобиться допомога, але навіть соціального працівника мені не дадуть за наявністю близьких родичів, зокрема, дітей.

Цікаво, чи можна подати в суд на своїх дітей, через те, що вони не хочуть за мною доглядати? Адже на старість я залишився зовсім сам, хоча маю трьох дітей…

Микола К.

Джерело:zvistka.in.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!