Наталія Мосейчук: Прошу репост усіх, хто прочитав! І Ви просіть! Це звичайні сільські люди. Прості. Їм ніхто не відповідає на листи. Всі двері зачинені..

Наталія Мосейчук: Прошу репост усіх, хто прочитав! І Ви просіть! Це звичайні сільські люди. Прості. Їм ніхто не відповідає на листи. Всі двері зачинені..

А що б Ви зробили, якби Вам подзвонила мама помираючого п’ятирічного хлопчика?змогли б Ви їй щось пообіцяти? Щось втішне сказати? Заспокоїти?

Я не змогла. «Ми звичайні сільські люди. Прості. Нам ніхто не відповідає на листи. Всі двері зачинені». Кожного разу, коли так голосить мама – це страшно. Мами так кричать двічі в житті: коли дають нове життя і коли ховають своїх дітей. Денису зараз 5ть. Вперше хвороба прийшла в три. Здолали. Зараз повернулася. Гострий мієлоідний лейкоз. Треба пересадка. А це щонайменше 120 тисяч євро.

Я чесно сказала мамі Любі із далекого села на Франківщині, що черга на сюжети в ТСН у нас величезна. Треба рятувати і стукати. Всіх знайомих та незнайомих людей молю: давайте гуртуватися і рятувати Дениска. Святий Миколай нам у поміч.

Ps тезка Дениса – МАГОЛА – якому ви за два дні зібрали необхідну суму вже в Італії. Його готують до пересадки. Дай Бог все мине і малого обніму в Борисполі.

КАРТКА ПРИВАТБАНКУ

5168 7573 8529 6795

Кіщук Петро – батько

5168 7573 4997 4644

Кіщук Любов – мама

097 8500242 – мобільний телефон

Прошу репост усіх, хто прочитав. І Ви просіть.

Прошу перепочтити це прохання усіх журналістів. Ви знайомі із багатьма «сильними світу». Можливо,хтось із цих людей зверне увагу на маленького Дениска. Дякую.

Наталія Мосейчук

Джерело:bn24.biz.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!