«Де ж він знайшов таку …»: Карпачов показав свою дружину. Тільки не падайте, побачивши її…

«Де ж він знайшов таку …»: Карпачов показав свою дружину. Тільки не падайте, побачивши її…

Дмитра Карпачова називають одним з найбільш засекречених» телеведучих України. Про нього відомо лише те, що лежить на поверхні. Тобто його діяльність на телебаченні.

Навіть дата народження Карпачова невідома. Є лише рік – 1978-ий, і місяць – грудень. Народився Дмитро в Кіровограді. Про своє дитинство і юність не розповідає нічого. Хто по професії його батьки, які заняття та хобі мав телеведучий в ранні роки, історія теж мовчить.

Після закінчення школи Карпачов залишився в рідному місті, де поступив в університет. Вибрав для себе факультет маркетингу. Після отримання диплома Дмитро вирішив не ставити крапки у своїй освіті. Він поступив у Вищу школу соціології, яка створена при українській Академії наук. У ці роки В Карпачова остаточно сформувалося бачення своєї майбутньої професії. Він зрозумів, що найбільше йому цікава психологія.

Тому молодий чоловік знову сідає на студентську лаву. На цей раз – інституту управління та економіки. Вибирає вузьку спеціалізацію – психологія і коучинг.

Телебачення

Телевізійна кар’єра і творча біографія Дмитра Карпачова стартували в 2009 році. До цього Дмитро працював психологом-консультантом в рідному місті і проводив тренінги. По всій видимості, ці заняття не приносили високих і стабільних заробітків. Тому, коли в 2009-му Карпачовій надійшла пропозиція від керівництва проекту «Шустер Live студія», молодий фахівець відразу ж погодився. Його запросили працювати психологом-модератором.

Як отримання першого досвіду роботи на телебаченні ця посада для Дмитра Карпачова виявилася корисною. Вона проклала стежку до тих висот, які незабаром молодий чоловік почав брати одну за одною.

З «Першого національного каналу» Дмитро перекочував на більш динамічний «СТБ». Це був правильний крок, тому що саме на «СТБ» Карпачов придбав популярність у глядачів. Дмитро і сьогодні залишається на цьому каналі.

Дебютним проектом на «СТБ» виявилася передача «Правила життя». Саме тут психолог перетворився у телеведучого. Відсутність спеціальної освіти не стало перешкодою для кар’єрного зростання. Привабливий, інтелігентний, злегка іронічний ведучий відразу ж сподобався глядачам. Керівництво каналу, бачачи зростаючі рейтинги популярності Карпачова, запропонував йому новий проект – соціальне реаліті-шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей».

Успіх передачі продемонстрував, що кадрова політика «СТБ» щодо Дмитра правильна. Карпачову пропонують все нові і нові проекти, які йому з легкістю вдається перетворювати в рейтингові та улюблені тисячами глядачів.

«Детектор брехні», «Вагітна у 16», «Дочки — матері», реаліті-шоу «Врятуйте нашу сім’ю». Всі названі передачі українські телеглядачі дивляться з величезним інтересом. Дмитру Карпачову вдається майстерно керувати всім знімальним процесом, утримувати публіку в напрузі і віртуозно «вирулювати» на потрібну тему. При цьому ведучий не читає раніше заготовлені тексти і легко імпровізує.

Що ж стосується його дружини, то про неї відомо не так вже й багато. Звуть її Ірина, їй 32 роки. Вона працює тренером з йоги. Але, зі слів самого Дмитра, це швидше хобі, ніж робота, тому зараз дружина перебуває в статусі домогосподарки. Сім’я Карпачова ростить свого улюбленця — синочка Святогора.

Ірина — звичайна жінка з середньостатистичної сім’ї. Родом вона, як і сам Дмитро, з Кіровограда. Там вони вперше і познайомилися. Це сталося в 2007 році, коли Карпачов ще працював психологом-консультантом. Можливо, це було кохання з першого погляду, адже з того моменту пара була нерозлучна. Дмитро тоді ще не був відомим, так і фінансові доходи були не настільки стабільними. Тому, коли в кінці 2008 року йому запропонували роботу психологом-модератором на передачі «Шустер Live студія», Карпачова без роздумів погодився.

На початку 2009 року Дмитро та Ірина переїжджають жити до Києва. У цей же час вони зіграли весілля. Через кілька місяців стало зрозуміло, що Іра вагітна. У грудні 2009 року у них народився синочок Святогор. Через два роки Карпачову пропонують співпрацю з каналом СТБ. І в 2011 році він вперше вийшов на телевізійний олімп в якості телеведучого. Першим проектом стала передача «Кохана, ми вбиваємо дітей». Саме вона і принесла Дмитру перше визнання.

Важливу роль в кар’єрі Карпачова зіграла його улюблена дружина. Саме вона підтримувала шоумена за часів радості і смутку. Ірина вірила, що в її чоловіка є дуже великий потенціал, який допоможе йому розкрити себе на всю країну. Так і сталося. Дмитро починає стрімко підніматися кар’єрними сходами. На СТБ проект за проектом виходять його передачі з психологічним нахилом, які стали дуже популярною серед вітчизняному глядачеві. Серед них: «Один за всіх», «Детектор брехні», «« Правила життя »,« Вагітна у 16-ть »,« Врятуйте нашу сім’ю »і т.д.

Зараз Карпачови живуть злагоджено і щасливо. Заради своєї родини Дмитро готовий на все, тому ретельно оберігає їх від щупалець преси та злих язиків суспільства.

Джерело: bbcccnn.org

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!