За відмову від смартфона всьго на рік заплатять аж цілих 100 тисяч доларів

За відмову від смартфона всьго на рік заплатять аж цілих 100 тисяч доларів

Компанія VitaminWater, що є “дочкою” Coca-Cola, вирішила провести в соцмережі Instagram досить цікавий соціальний експеримент. Суть експерименту гранично проста: людина повинна на цілий рік відмовитися від використання смартфона, в обмін на що він отримав сто тисяч доларів США, передає replyua.net .

Для того, щоб стати учасником експерименту, людині потрібно надіслати своє фото, а також детально розповісти про те, чому він готовий відмовитися від використання смартфона.

 Очікується, що претендентів на участь в даному експерименті буде величезна кількість. Однак, представники компанії виберуть лише одного з них. Натомість смартфона, людині буде відданий найпростіший кнопковий телефон, здатний тільки приймати СМС-повідомлення і дзвінки.

У свою чергу, представники компанії будуть щодня перевіряти учасника експерименту. Зокрема, буде проводиться перевірка його акаунтів в соцмережах. 

У разі, якщо учасник «засвітиться» онлайн в будь-якої з соцмереж, або ж буде помічений за використанням смартфона, він буде знятий з посади і не отримає приз. Однак, невідомо чи є обмеження на використання інших гаджетів під час експерименту, на зразок комп’ютера або планшета з виходом в інтернет.

джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!