“З першого погляду я закохалася в свого свекра, а потім від нього народила дітей. Але якось чоловік повернувся раніше з відрядження”

“З першого погляду я закохалася в свого свекра, а потім від нього народила дітей. Але якось чоловік повернувся раніше з відрядження”

Мене звуть Оксана, я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Єгором в поліклініці. Я проходила там практику, а він у мене був куратором. Почали зустрічатися, потім вирішили одружитися.

Чоловік привів мене знайомити зі своїми батьками, і я можна сказати, що з першого погляду закохалася в свого свекра. У нього неможливо було не закохатися, високий, ставний, він був військовим лікарем.

Ми одружилися, і після весілля батько влаштував мене і чоловіка працювати разом з ним у військовому госпіталі. Чоловік по роботі часто їздив у відрядження і ось в одне з них, я попросила свекра прийти до нас додому. Я накрила стіл, купила пляшку коньяку, і стала чекати. Він прийшов, зрозумів, що я задумала і сказав:

«Ти мені сподобалася з першого дня, але руйнувати сім’ю сина, я не хочу. А так, як він буде часто їздити у відрядження, а ти будеш одна, то вже краще я, ніж хтось інший».

Ви, напевно, подумаєте, як я могла лягти в ліжко практично до свого батька, відповім, що змогла, я його дуже любила. Я народила двох дітей, від свекра, а чоловік думав, що від нього і все у нас було добре, поки несподівано не приїхав чоловік раніше із відрядження.

Самі розумієте, що було, з чоловіком розійшлися, свекор, перестав зі мною спілкуватися, навіть звільнив з роботи, в результаті я залишилася одна. Дружину свою свекор не кинув, він попросив у неї вибачення і все їй розповів. Чоловік звільнився і поїхав дуже далеко, він спілкується лише зі своєю мамою.

Я подавала на аліменти на чоловіка, але суд мені не присудив їх. Свекор, допомагає, адже діти, то його, але мої діти постійно запитують, а де тато, де дідусь, а що я можу їм відповісти, що це не дідусь, а тато.

Я поїхала до своїх батьків, але вони мене не взяли, тепер я орендую квартиру, влаштувалася на роботу, діти ходять у дитячий сад, ось так і живу. Заміж так і не вийшла, мій свекор незабаром пішов на пенсію, зі мною і дітьми він не спілкується, зі мною навіть мої батьки не спілкуються.

Коли мій тато захворів і прийшов на прийом до лікаря, то потрапив до мене, так він ні слова не сказав, розвернувся і вийшов, а потім пішов до іншого лікаря. Минуло дуже багато років, діти вже виросли, навчаються в медичному, у них все добре, а я так і залишилася одна, ніхто мені не потрібен, крім мого свекра, це була любов на все моє життя.

А мій колишній чоловік незабаром одружився, але він не знайомив свекра зі своєю новою сім’єю. У нього все добре, скажу чесно, я була дуже рада за нього, він не погана людина, але я його не любила, ось і все.

Зараз мені вже дуже багато років, я хочу вам всім сказати, хто був чи є у такий ситуації, як я, то дуже вас прошу, не руйнуйте ні свою сім’ю, ні чужу, щастя це не принесе нікому. Не будьте запасним аеродромом ні для кого, як би ви не любили.

Джерело: osoblyva.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!