Япoнцi нaвiдpiз вiдмoвилися гaсити сyднo PФ, яке зараз пaлaє… на бopтy кoрaбля знаходиться близько 600 aвтoмoбiлiв

Япoнцi нaвiдpiз вiдмoвилися гaсити сyднo PФ, яке зараз пaлaє… на бopтy кoрaбля знаходиться близько 600 aвтoмoбiлiв

В японському морі горить судно-ролкел “Ангара”, на бօрту якого було 570 вживаних легкових автомобілів. Вантажний корабель водотоннажністю 6330 тонн зареєстрований у Сьєра-Леоне. Судно прямувало з Тоями до Владивостока. Попередньо, причиною пожежі став один із уживаних автомобілів у вантажному відсіку.

За даними дев’ятого штабу берегової охорони (м.Ніїгата), інцидент стався близько 14:32 приблизно за 28 кілометрів від Вадзіми. Як повідомила японська газета Хуккоку, згоріли всі вантажні палуби і житлові приміщення. Відомо що всіх 25 членів екіпажу “Ангари” врятувало судно “Хамаюкі” японської берегової охорони. Японці допомогли росіянам гасити пожежу і витягли з вогню шістьох людей.

Водночас офіційний перевізник Japan Auto Lines (зареєстрований у Владивостоці) повідомляє, що японська сторона відмовилася допомагати гасити пожежу на судні, тому з рейсу довелося знімати другого перевізника. Як стверджують в компанії, на допомогу охопленій полум’ям “Ангарі” прийшов ролкен “Ольхон”. Мабуть, “за доброю російською традицією” не помітили того, кого не хотіли бачити. Ось така вона “подяка по-російськи”.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!