Якщо ні, то буде розлучення! Діти приїхали до нас після роботи і за столом почалася дуже неприємна розмова. Невістка заявила, що вони вирішили продати квартиру…

Якщо ні, то буде розлучення! Діти приїхали до нас після роботи і за столом почалася дуже неприємна розмова. Невістка заявила, що вони вирішили продати квартиру…

Чотири роки тому одружився наш син. Невістка нам сподобалася, головне, що підходить нашому сину. Живуть вони в невеликому містечку. Ми живемо в селі в двадцяти хвилинах від міста. Син і невістка працюють в школі вчителями, там вони і познайомилися. Ще до того, як вони одружилися, ми купили синові двокімнатну квартиру.

Квартира з гарним плануванням, з великою кухнею, на третьому поверсі дев’ятиповерхівки. З хорошим ремонтом, і частково з меблями. Стан квартири був хороший – заходь і живи. Діти почали там жити відразу після покупки восени, а наступного літа розписалися.

Невістка у нас молодець, тут нічого не скажеш. І готує добре, і весела і господарська. Видно як вона сильно любить нашого сина. Свати теж дуже порядні і хороші люди. Сказали, раз квартира наша, то все що потрібно в квартиру куплять вони. Свати придбали і меблі і техніку. Квартира стала, так би мовити цукеркою.

Квартира до речі оформлена на сина, і він сказав, що дружину теж пропише. Ми не заперечували, так як це абсолютно нормально. Так діти і ми жили спокійно два роки. Діти у нас молодці, до весільних грошей назбирати і купили хорошу машину. Ми тільки радіємо за них. І тут в один день сталося, то, що перевернуло нас всіх з ніг на голову.

Діти приїхали до нас після роботи. І за столом почалася дуже неприємна розмова. Невістка заявила, що вони вирішили продати квартиру і купити трикімнатну. Сказати, що ми були ошелешені – це нічого не сказати. Ми заперечили, і сказали, що квартира хоч і сина, але куплена за наші гроші. І заявили категоричну відмову з цього приводу.

Син просто сидів мовчки – сказав, що йому все одно – двокімнатна або трикімнатна квартира. Невістка дорікнула нас, що ми не хочемо для сина кращого, і проти щоб вони жили краще.

Діти поїхали, а ми не могли прийти до тями ще кілька днів. Через кілька днів нам зателефонувала сваха, і запитала, чому діти не дзвонять, чи нічого не сталося. Ми розповіли все, і вони сказали, що вперше таке чують, і ніяк не очікували від дочки такого вчинку. Чоловік запропонував поїхати до дітей і ще раз спробувати спокійно поговорити.

Приїхавши до них, ми спробували пояснити, що квартира наша і ми проти її продажу, але невістка не захотіла нас слухати. Вона сказала, якщо так, значить, буде розлучення. Такого точно ніхто не очікував, навіть син. З її слів, мені здалося, що вона хотіла продати квартиру і купити нову, щоб можливо потім розлучитися і ділити квартиру як законно нажите майно. Адже ця квартира куплена до шлюбу, а значить прав на неї у подружжя сина немає.

Ми заборонили продавати квартиру. Тепер не знаємо, чи збережеться їх шлюб? Що нам робити? Невже нам доведеться погодитися на продаж житла, щоб не зруйнувати сім’ю свого сина? Ми з чоловіком не розуміємо, чому невістка так зухвало себе поводить, а син мовчить.

Фото ілюстративне!

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!