Якось я палю на балконі. Сусіди. З Луганська. А годині о 11 ночі вони вже здорово п’яні починають співати. Я зриваючи голос кричу їм у паузі …

Якось я палю на балконі. Сусіди. З Луганська. А годині о 11 ночі вони вже здорово п’яні починають співати. Я зриваючи голос кричу їм у паузі …

Я вже добу хотів про це написати, але не міг знайти потрібні слова. Щоб без пафосу, але в повному обсязі. Не знайшов слів, тому – як можу викладу. Я живу в специфічному місці. Маленький квартал п’ятиповерхових новобудов в Бучі.

Стоянка – суцільні номера АН або ВВ. 70% жителів – переселенці з Донецька і Луганська. Київ за цінами на житло для переселенців дорогий, а ось Буча – саме те. Ми давно перезнайомилися вже. І ось я курю на балконі, під вікном поле, далі посадка … люди п’ють і смажать шашлик на багатті. Сусіди.

З Луганська. А годині о 11 ночі вони вже здорово п’яні починають співати. А я як раз знову вийшов на перекур.

Вгадайте, що співають п’яні донеччани і луганчани в Бучі. Цікаво? Чи не володимирський централ і не бременських музикантів. Вони співають Гімн України. І я зриваючи голос кричу їм в паузі – Слава Україні!

І у відповідь через все поле з посадки – Героям Слава! Ви можете уявити росіян або донеччан, які співають гімн РФ?

Так отож.

Кирилл Сазонов
Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!