“Я запідозрив щось погане, а коли зненацька повернувся додому, побачив, що робить моя нова дружина з донькою”

“Я запідозрив щось погане, а коли зненацька повернувся додому, побачив, що робить моя нова дружина з донькою”

Мені 45 років, і я завжди мріяв про велику і дружну сім’ю. З першою дружиною у мене не склалося.

Вона наpoдила мені Настуню, а коли дитині виповнився рік, вона почала ночами зависати в інтернеті, як виявилося, вона там шукала собі нового чоловіка і за сумісництвом спонсора.

Не довго думаючи, вона знайшла собі молодого багатого іноземця і втекла до нього, залишивши Настуню мені. Причому дуже доступно дала зрозуміти, що забирати її не збирається. І ось, я залишився з немовлям на руках.

Я був розгублений і наляканий, але швидко взяв себе в руки і всьому навчився. Потім знайшов денну няню, а вечора і вихідні, а також безсонні ночі, проводив з Настусею.

І ось, півроку тому я зустрів Олесю. Красива, струнка, ноги від вух, сумка від Кутюр і все таке.

Як не дивно, вона мене запевнила, що просто обожнює дітей, і готова повністю взяти на себе турботу про мою Настусю. Я їй повірив, звільнив няню.

Минув тиждень, я став помічати, що коли приходжу з роботи додому, моя дочка виглядає такою втомленою, що у неї не вистачає сил навіть пограти зі мною. На всі мої запитання вона просто знизує плічками, іноді плаче, але нічого не розповідає.

Олеся пояснювала це «перехідним віком» і «дитячими закидонами». З кожним днем ​​ситуація все посилювалася. Наостанок перестала зі мною спілкуватися, не зустрічала мене з роботи, вечорами вона закривалася у своїй кімнаті і просто лежала в обнімку з плюшевим зайцем.

Одного разу я вирішив перевірити, що відбувається вдома, коли я працюю. Відпросився в обідню перерву і тихенько увійшов в квартиру.

Коли я прийшов додому, то побачив, як моя 6-річна дочка готує борщ, а дружина сидить в «Однокласниках»! Я був просто в люті!

На всі мої запитання Настенька нічого не відповідала, а Олеся намагалася переконати мене в тому, що просто попросила дівчинку перемішати борщ в каструлі, а сама тільки присіла відпочити.

Тут я взяв за руку Настуню і повів її в кімнату, де став ставити їй питання безпосередньо. Вона не витримала, розплакалася і все мені розповіла.

Виявляється, з самого ранку Олеся видає Настусі цілий лист із завданнями, і моя дівчинка все це повинна виконати, інакше її чекає стpaшна кapа. Дочка показала мені цей список, тому що сьогодні Олеся ще не встигла його знищити. Занадто захопилася спілкуванням в соцмережі.

Ця розмова відкрив мені очі на те, що собою являє Олеся. Коли я вийшов з Настиної кімнати, Олеся вже пакувала свої валізи, я не став їй заважати.

Того ж вечора я повернув додому нашу няню і зрозумів, що моя дочка – це мій найголовніший скарб, і жодна «глянсова красуня» не варто того, щоб наражати на небезпеку благополуччя моєї доньки!

Джерело:osoblyva.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!