«Я їх не любила – ні батька, ні матір. Я їх ненавиділа щосили»: Ніна Матвієнко щ0йно ш0кувала мережу своїм відвертим визнанням.

«Я їх не любила – ні батька, ні матір. Я їх ненавиділа щосили»: Ніна Матвієнко щ0йно ш0кувала мережу своїм відвертим визнанням.

В ефірі передачі «Кондратюк у понеділок», яка виходить на «5 каналі», одна з найпопулярніших співачок українського шоу-бізнесу Ніна Матвієнко шокувала своїм визнанням.

Як передає Replyua.net, знаменитість завила, що в дитинстві вважала своїх батьків найстрашнішими людьми в усьому світі. Більше того, Матвієнко на той час могла з упевненістю сказати, що вона не любить ні батька, ні матір. За своєю натурою, як згадує співачка, ще з дитинства вона була романтиком, веселою та дуже довірливою. При цьому артистка заявила, що «з усіх сил ненавиділа батьків».

«Я їх не любила – ні батька, ні матір. Я їх ненавиділа щосили в дитинстві. Вважала, що це найстрашніші люди, бо вони ріжуть телят, а потім їдять це все. А я придивлялася – ну потім я теж їла. Мала, бо їсти хочеш. Але я так боялася того батька! При цьому він змушував: “Ідіть сюди, тримайте”. Я тікала, ховалась на цвинтарі, на дереві сиділа», – поділилася своїми спогадами Матвієнко. Вона також розповіла, що в таких ситуаціях вона часто говорила з померлими. «Говорила: «Чого вона тут лежить, якщо вона така гарна, ця жінка?» Або та дитина», – розповіла Матвієнко. Нагадаємо, раніше в інтерв’ю журналістам одного з інтернет-видань народна артистка України Ніна Матвієнко заявила, що громадяни країни вже сприймають війну на Донбасі та загибель людей як звичайне явище.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!