Я відчула від своєї маленької доньки запах гнuлі … Лікарі 2 тижні не могли визначити, в чому причина!

Я відчула від своєї маленької доньки запах гнuлі … Лікарі 2 тижні не могли визначити, в чому причина!

Катерина Гетсевіч, мама 1,5-річної Аккуріси, почала відчувати якийсь поганий запах від своєї дочки. Спочатку вона думала, що дитину потрібно просто купувати, але це не допомогло.

Протягом тижнів запах тільки посилювався і погіршувався, а жінка не знала, що робити. При цьому дитина чхала, ніс був закладений, а соплі були підозріло зеленого і червоного кольору.

Після першого відвідування лікаря, у дівчинки діагностували невідомий vірус і виписали антибіотики. Але симптоми тільки погіршувалися, і лише на другому прийомі, через 2 тижні, доктор помітила щось дивне в носі дівчинки … І вона виявила там … шматочок губки (кухонного спонжа).

«Запах був таким незбагненним, а лікарі годували дочку антибіотиками, хоча їм просто потрібно було дістати пінцетом шматок губки».

Насправді, це може статися з кожним. Коли моя дочка була в такому ж віці, як Аккуріса, вона засунула маленький льодяник собі в ніс і сказала: «Мамо, дивися, він поміщається в мій ніс!».

Моє серце зупинилося – я не знала, як його звідти витягти! Впоравшись з хвилюванням, в хід пішов пінцет. Але ж діти дійсно дуже цікаві в цьому віці і постійно намагаються засунути все собі в рот або ніс.

Тому якщо у дитини з’являється проблема, яка здається незрозумілою для лікарів, почніть думати нестандартно, шукайте нелогічні причини, і обмежте доступ дітей до дрібних предметів, хоча б найнебезпечнішим.

Джерело:ohlyad-svity.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!