“Важка nневмонія забрала його”: Від kовіду nоmер відомий українець. “Напередодні від вірусу не стало брата і мами”

“Важка nневмонія забрала його”: Від kовіду nоmер відомий українець. “Напередодні від вірусу не стало брата і мами”

Віктору Колодько було 58 років.

Від ускладнень коронавірусупомер заступник директора по поліклінічному розділу роботи та ЕТН Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. Пирогова Віктор Колодько. Медика не стало 27 жовтня. За кілька днів до цього від ускладнень коронавірусу померли його мати і брат.

Про це повідомила вінницька активістка Таїсія Гайда на своїй сторінці в Facebook.

“ЗАВІДУВАЧ ПОЛІКЛІНІКОЮ ВІННИЦЬКОЇ” ПИРОГОВКИ “ВІКТОР КОЛОДЬКО ПОМЕР. ПЕРЕД ЦИМ ВІД КОРОНАВІРУСУ ПОМЕРЛИ ЙОГО МАМА І БРАТ”, – НАПИСАЛА ВОНА.

Як пише сайт “33 канал”, у лікаря була важка пневмонія.

“ВІКТОРУ КОЛОДЬКО БУЛО 58 РОКІВ, ВІН ЗАВІДУВАВ ПОЛІКЛІНІКОЮ, БУВ ПРОФЕСІОНАЛОМ СВОЄЇ СПРАВИ І ХОРОШИМ ЛІКАРЕМ-НЕВРОЛОГОМ. ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ ПРОБЛЕМ НЕ БУЛО. З ДРУЖИНОЮ РОЗЛУЧИВСЯ, ДОЧКА ВЧИТЬСЯ НА ТРЕТЬОМУ КУРСІ ВІННИЦЬКОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ. З КОЛЕГОЮ БУДЕ ПРОЩАННЯ В” РЕКВІЄМІ “. А НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ ЙОГО ПОВЕЗУТЬ ХОВАТИ В РІДНЕ СЕЛО КАПУСТЯНИ “, – РОЗПОВІВ САЙТУ ГОЛОВНИЙ ЛІКАР МЕДЗАКЛАДУ ОЛЕКСАНДР ЖУПАНОВ.

Відзначимо, що кілька років тому Віктор Колодько отримав нагороду чемпіона світу з футболу серед команд лікарів. Друзі, колеги і знайомі висловлюють в соцмережах сім’ї Колодько щирі співчуття.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!