Ваrітна жінка відчула рух у жuвоті. Коли лікарі побачuли, що вuдавлює її дитину, вони не знали, чого чекатu!

Ваrітна жінка відчула рух у жuвоті. Коли лікарі побачuли, що вuдавлює її дитину, вони не знали, чого чекатu!

Коли лікарі оглянули породіллю, то спочатку просто розгубилися.

Швидка допомога доставила в одну з лікарень українського міста Дніпро молоду вагітну жінку. Лікарі, які не очікували нічого незвичайного, ще не знали, що їм доведеться мати справу з унікальним випадком. Коли лікарі оглянули породіллю, то спочатку просто розгубилися: вона була на сьомому місяці вагітності, але щось буквально видавлювало дитину назовні, передає Ukr.Media.

Загадка швидко прояснилася: 25-річна Олена Сєдова чекала трійню. Дві верхні дівчинки власною вагою буквально виштовхували сестру назовні. Протягом декількох днів Олена відчувала дивний рух в животі, але сподівалася, що пологи не настануть дуже скоро.

На жаль, маленька Ликерія з’явилася на світ на сьомому місяці. Крихітна і слабка, вона важила всього 950 грам. Дівчинку одразу помістили в інкубатор, а лікарі приготувалися до народження ще двох малюків. Але тут, на превеликий подив, у Олени припинилися сутички.

Лікарям довелося зробити важкий вибір. Зазвичай, якщо близнюки з’являються на світ з великою перервою, через годину пологи штучно стимулюють. Але на цей раз фахівці сумнівалися: дві дівчинки були ще менше своєї сестри. На такому ранньому терміні вони могли просто не вижити. І тоді лікарі вирішили почекати.

Щоб не ризикувати здоров’ям дітей, Олені довелося залишатися в ліжку. Вона навіть не могла обійняти свою старшу дівчинку. Жінка так боялася за своїх маляток, що намагалася якомога менше рухатися. Так минув день, два, тиждень… Два тижні. Три… Лікарі вже просили поради у колег з усього світу — в їх практиці не було нічого подібного.

38 днів потому, коли маленька Ликерія вже зросла до 1,5 кг, Олена раптом відчула сильну слабкість і хвилювання. Лікарі знову провели огляд і вирішили, що час настав. У той же день на світ з’явилися дві чудові і здорові дівчатка — Злата і Стефанія. А Олена, нарешті, змогла притиснути до грудей трьох своїх маляток.

Через півтора року Ликерія, яка при народженні була в два рази менше за своїх сестер, тепер не поступається їм ні в чому: всі троє здорові, активні і готові до нових незвичайних звершень.

Джерело:acmeno.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!