“Валодя, ета же пазор, ааааа зачєм ти нас пазорішь…”На росії нечувана істерика через втечу окупантів зі Зміїного! ФОТО

“Валодя, ета же пазор, ааааа зачєм ти нас пазорішь…”На росії нечувана істерика через втечу окупантів зі Зміїного! ФОТО

У Росії бурхливо відреагували на оголошений Міністерством оборони РФ “жест доброї волі” щодо виведення військ з українського острова Зміїний. Формулювання окупантів висміяли та запідозрили обман.

У мережі масово почали з’являтися коментарі росіян, які зрозуміли, що відступ є не тактичним ходом, а звичайним провалом (щоб подивитись фото, доскрольте новину до кінця).

“Це ганьба, а не жест доброї волі!”, “Хто їм тексти пише?”, “Як з березневим відступом?”, “Втекли”, “Які ж клоуни”, “Це не крок до про*бу?”, “Навіщо ви нас ганьбите?”, “Здали острів”, “Може Крим ще віддати як жест доброї волі”, – написали росіяни в Telegram-каналах, влаштувавши гарячу дискусію про некомпетентність командування та солдатів.

У мережі влаштували істерику через відступ російських військ.
У РФ виправдалися за здачу Зміїного.

У коментарях також влучно вказали на те, що раніше в РФ острів Зміїний називали стратегічним пунктом, зараз же зараз “занадто легко” війська залишили острів. Росіяни навіть заговорили про те, що керівництво країни скоро весь народ як “жест доброї волі” віддасть у рабство.

Російських політиків назвали “повіями”, а президента Володимира Путіна “Юдою”. У коментарях багато хто запідозрив, що їм не говорять правду, а ЗСУ, навпаки, досягають того, про що було оголошено.

“Щодня новий злив”, “Відбувся негативний наступ із задимленням техніки”, – пишуть фанати “русского міра”.

Росіяни запідозрили обман зі Зміїним.
Росіян шокували формулювання Міноборони РФ.
У коментарях написали, що керівництво РФ обманює громадян.
Відступ окупантів зі Зміїного назвали ганьбою.
У мережі сміються з Міноборони РФ.
Відведення військ зі Зміїного порівняли з втечею з Київщини.
У Міноборони РФ намагалися приховати провал на Зміїному.
У версію із "жестом доброї волі" не повірили навіть у Росії.

Як повідомлялося раніше, стало відомо, що в результаті успішно проведеного чергового етапу військової операції ЗСУ з завданням вогневих ударів нашими ракетними та артилерійськими підрозділами по острову Зміїний війська РФ протягом ночі спішно евакуювали залишки гарнізону двома швидкісними катерами

В якості відмовки вони розповіли про “жест доброї волі” та бажання зберегти життя особового складу, який потрапив під потужний вогонь українських захисників.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!