У мене на руці з’явився такий гopбuк! Як тільки побачите таке негайно вuклuкайте швuдку допомогу…

У мене на руці з’явився такий гopбuк! Як тільки побачите таке негайно вuклuкайте швuдку допомогу…

Наука давно довела, що наше тіло – це злагоджений механізм, в якому все між собою пов’язано. Коли щось відбувається в одній частині тіла, це може призвести до раптового відбитися на інший. Але мало хто знає, що рот може бути пов’язаний з серцем і навіть долонею, пише lifter з посиланням на JumbleJoy.

Ендокардит – це запалення оболонки серцевих камер і клапанів. Воно відбувається, коли бактерії, грибки та інші мікроби з однієї частини тіла потрапляють в кровообіг і доходять до серця, повідомляє джерело . А там вони заражають уже саме серце!

Саме така історія сталася нещодавно з 27-річним канадцем, у якого виявили ендокардит. Чоловік скаржився на болі в животі, високу температуру, нічну пітливість і втрату апетиту.

Але найцікавіше – у нього була болюча аневризма на долоні. Спочатку лікарі взагалі не могли зрозуміти, звідки у такого молодого людини міг взятися ендокардит, але коли вони розпитали його про події останніх кількох тижнів, почала вимальовуватися ясна картина …

Аналіз крові молодого чоловіка виявив наявність стрептокока саліваріуса. Це бактерія, яка зазвичай зустрічається в роті. Також у пацієнта виявили мертві тканини в селезінці і лівій нирці і інфіковану масу на аортальному клапані серця.

Виявляється, хлопець проходив звичайну стоматологічну процедуру, в ході якої в його кров потрапили бактерії. Вони вразили селезінку, нирки, серце і кровоносні судини руки. Поширення бактерій по організму призвело до жахливих наслідків.

На щастя, антибіотики допомогли впоратися з бактеріальним зараженням. Це допомогло вилікувати майже всі порушення, крім хвороби серця. Для відновлення клапана знадобилося хірургічне втручання.

Ось так звичайний похід до стоматолога привів молодого здорової людини на операційний стіл.

Якщо ви не хочете потім страждати і витрачати купу грошей, ніколи не ігноруйте дивні симптоми в своєму тілі. Неважливо, рука це або нога – навіть незвичний горбок на долоні може означати серцеву інфекцію.

Пам’ятайте: в організмі все пов’язано, тому не відкладайте візит до лікаря, якщо вас щось турбує.

 

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!