Це категорично не можна робити під час менsтру@ції! Ось всі небезпечні помилки всіх жінок …

Це категорично не можна робити під час менsтру@ції! Ось всі небезпечні помилки всіх жінок …

Під час менструації жіночий організм стає більш вразливим. Але багато панянки воліють не звертати особливої ​​уваги на початок циклу і продовжують займатися звичними справами. А ось гінекологи наполягають на тому, що в ці дні все-таки потрібно поберегти себе.

Що робити під час місячних

що не можна робити під час менструації

 1. Помилка № 1 – спортивні заняття
  Деякі дівчата не звертають особливої уваги на  менструальний цикл  і біжать в спортзал, щоб не пропустити довгоочікувану тренування. Але гінекологи рекомендують в перший день менструації зовсім відмовитися від фізичних навантажень.

  Справа в тому, що в цей період вправи, як ніколи, сприяють посиленню кровотоку в статевих органах, що провокує рясні виділення.

  Однак не варто позбавляти себе повністю корисних тренувань: пілатес, йога (без перевернутих поз) і лікувальна фізкультура тільки вітаються.
  що не можна робити під час менструації

 2. Помилка № 2 – постільний режим
  Багато жінок перші дні менструального циклу проводять у ліжку, посилаючись на біль в животі. Це не зовсім правильне рішення, тому що в стані абсолютного спокою кров застоюється і місячні проходять набагато болезненнее.Во час менструації невелика фізичне навантаження показана! Виняток становлять лише ті жінки, чиї критичні дні стають справжнім випробуванням на витривалість. Тоді проблему потрібно вирішувати безпосередньо з лікарем.
  що не можна робити під час менструації
 3. Помилка № 3 – прийняття ванни
  Краще відмовитися від прийняття ванни в цей період. Під час місячних шийка матки розкрита більш звичайного і, відповідно, надзвичайно схильна до негативного впливу бактерій.

  Також варто уникати перегріву організму: під час прийняття ванни судини розширюються, а циркуляція крові посилюється. Це може закінчитися сильною кровотечею.
  що не можна робити під час менструації

 4. Помилка № 4 – активне статеве життя
  Жінки часто запитують гінеколога: чи допускається інтимна близькість під час менструації? На що більшість лікарів дають позитивну відповідь, за умови що партнери використовують бар’єрні засоби контрацепціі.Однако навіть при дотриманні всіх правил інтимної близькості, існує великий ризик спровокувати запальні захворювання. Адже маткова кров – відмінне середовище для розвитку інфекцій і мікробів. Тому краще відкласти приємності на потім!
  що не можна робити під час менструації
 5. Помилка № 5 – сувора дієта
  Деякі дами в спробах знайти ідеальну фігуру не допускають навіть думки про те, щоб відмовитися від строгого режиму харчування хоча б на один день. Але гінекологи наполягають на тому, що треба дотримуватися повноцінного раціону під час месячних.Есть можна практично все, бажано часто і в невеликих кількостях. Адже недоїдання в сукупності з втратою крові може привести до сильного нездужання.
  що не можна робити під час менструації
 6. Помилка № 6 – прийом деяких медичних препаратів 
  Під час менструації  погіршується згортання крові, тому не варто приймати препарати, які впливають на кровотворні процеси. До таких медикаментів відносяться анальгін і аспірин. Тим, хто відчуває сильні болі в животі, краще звернути увагу на препарати з парацетамолом.
  що не можна робити під час менструації
 7. Помилка № 7 – вживання алкогольних напоїв
  Гінекологи радять жінкам на цей період повністю відмовитися від алкоголю. Алкоголь тільки підсилює менструальний біль і нездужання. Хороша новина – немає обмежень в прийомі рідини. Можна пити скільки завгодно воду, соки, чай.
  що не можна робити під час менструації
 8. Помилка № 8 – часте використання тампонів
  Постійне і тривале використання тампонів може спровокувати розвиток запального процесу. Особливо це стосується тих жінок, які часто змінюють засоби гігієни в не призначеному для цього місці брудними руками. Також тривале використання тампона призводить до того, що клітини крові в теплому середовищі починають посилено розкладатися.
  що не можна робити під час менструації
 9. Помилка № 9 – вживання солоної їжі
  Багато пані під час менструації страждають від набряклості, тому не варто посилювати ситуацію зайвої сіллю.
  що не можна робити під час менструації

Якщо ти вважаєш цю інформацію важливою, обов’язково поділися статтею зі своїми подругами!

источник: так просто

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!