Спочатку жінка терпіла, але потім їй це дуже набридли цікаві сусіди, і вона вирішила відгородитися від чужих поглядів – сусіди були в шоці!

Спочатку жінка терпіла, але потім їй це дуже набридли цікаві сусіди, і вона вирішила відгородитися від чужих поглядів – сусіди були в шоці!

Сусіди – річ непередбачувана. Деякі зовні виглядають цілком пристойно. Але чи здатні стати головним болем кожному, хто живе поблизу. Цим часто відрізняються ті, хто надто цікавий.

Одна жінка знайшла ефективний спосіб захистити себе від того, щоб вони перестали стежити за кожним її рухом.

Не ваше діло!

Вона жила в приватному будинку. І мало не щодня помічала, що найближчі сусіди проявляють зайвий інтерес до неї. Вони підглядали за тим, що вона робить, через вікна. Спочатку жінка терпіла, але потім їй це дуже набридло. Вона довго міркувала про те, що ж робити. Знала, що одними словами і переконаннями справі не допоможеш. І, нарешті, придумала!

Високий паркан

Перше, що вона зробила – приїхала в магазин будівельних товарів і купила все, що було треба. Другий крок – викопала ями, глибина яких була 1,5 метра. Третє – поставила в кожну яму дерев’яний стовп довжиною 5 метрів.

Звичайно, використовувала цемент, щоб великі балки трималися. Він робив їх більш важкими і закріплював біля основи.

Вийшов каркас. Потім жінка купила багато дощок, з них зробила стіни своєї споруди. Вирізала в них отвори для вікон, вставила скла. Більш того, покрила скло спеціальним лаком, і воно стало матовим. Дивись скільки хочеш – нічого не побачиш!

Гірлянди з лампочок

Щоб зовсім вже виключити для цікавих сусідів можливість підглядати, господиня будинку повісила всередині конструкції гірлянди з лампочками. Світло від них робить так, що через матові скла і тіні не можна побачити.

Таким способом спритна жінка захистила свій спокій і особисте життя від вторгнення в неї сусідів. Тепер вона може відпочивати не тільки в кімнаті, але і на дивані, який винесено на відкрите повітря.

За матеріалами

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!