Розрізала часник і вийняла серцевину … Коли ти зрозумієте, чому, зробите те ж саме!

Розрізала часник і вийняла серцевину … Коли ти зрозумієте, чому, зробите те ж саме!

Часникова настоянка на спирту допоможе позбутися від паразитів в організмі, омолодить судини, позбавить від зайвого холестерину, прискорить обмін речовин! Але слід дотримуватися однієї обов’язкової хитрості для досягнення максимального лікувального ефекту …

СКЛАДОВІ

200 г спирту

200 г очищеного часнику розчавленого

Приготування

Важливий момент: перед тим як розчавити часник, видали з зубчиків серцевину, якщо вона груба і помітна. Молодий часник можна не піддавати такій процедурі. Серцевину варто видалити, щоб убезпечити настій: стара серцевина часнику може надати погану дію на роботу шлунково-кишкового тракту.

Залий часникову масу спиртом. Дай суміші настоятися близько 10 днів, потім процідити її і бережи в темному місці.

ЯК ПРИЙМАТИ часникову настойку

Розведи 10 крапель часникової настойки в 5 ст. л. холодного молока. Випий еліксир здоров’я за 20 хвилин до прийому їжі. Слід робити так 2 рази на день протягом 2 тижнів, потім зробити перерву на 2 тижні і повторити двотижневий курс ще раз. Ефект неймовірний!

Вже через тиждень ти помітиш, наскільки покращилися процеси травлення: ніякої тяжкості в шлунку після їжі. Можлива втрата ваги! В результаті очищення судин зникнуть хронічні головні болі, а також нормалізується сон. Позитивно впливає прийом часниковою настоянки також на стан шкіри, шкіра набагато швидше оновлюється, стає підтягнутою, зникають дефекти!

Протипоказань для прийому даного засобу немає: розбавлена ​​в молоці, настоянка часнику абсолютно безпечна для шлунка, крім того, ми видалили серцевинки часнику, які могли бути шкідливі.

До речі, серцевинки вже пророслого, старого часнику рекомендується видаляти перед вживанням часнику в їжу: тоді запах часнику буде не таким їдким і швидко зникне! Також дуже корисно і потрібно вживати в їжу смажений часник. Цей рецепт часникової настоянки – справжня цінність, якою хочеться поділитися з друзями! Не буду втрачати час, піду приготую зілля …

 

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!