Прощальнuий лuст померлої від раку дівчuнu, якuй може докорінно змінuтu ваше ставлення до жuття

Прощальнuий лuст померлої від раку дівчuнu, якuй може докорінно змінuтu ваше ставлення до жuття

4 січня 2018 року рідні та друзі назавжди попрощалися з Холлі Бутчер (Holly Butcher). Ця двадцятисемирічна дівчина з Австралії померла від рідкісної форми раку, що вражає переважно молодих людей — саркоми Юінга.

Перед смертю Холлі опублікувала в Facebook послання, адресоване всім нам. За минулі півроку ним поділилися понад 162 тисяч користувачів. Сьогодні ми публікуємо уривки з листа, прочитати які ви можете тут.

Цілий рік Холлі Бутчер відчайдушно вела боротьбу з важким захворюванням, але перемогти рак їй, на жаль, не вдалося. Однак її мудрі слова знайшли відгук в десятках тисяч сердець.

20 життєвих порад від Холлі
Я пишу цю «передсмертну записку» зовсім не для того, щоб ви боялися смерті … Просто люди часто відносяться до смерті як до чогось такого, що ніколи з ними не трапиться. Насправді, вмирати досить важко. Але мені дуже хочеться, щоб люди перестали турбуватися про незначні проблеми у своєму житті і хоча б іноді думали про те, що всіх чекає один і той же кінець. Тому варто жити гідно і радісно, ​​викинувши з голови всю нісенітницю.

1. Коли вам в черговий раз захочеться понити про різні дурниці, просто подумайте про людей з справжніми проблемами. Скажіть спасибі, що те, що вас хвилює — всього лише дрібна плутанина. Не парся даремно! Нас постійно дістають якісь речі, але не потрібно на них зациклюватися і псувати настрій оточуючим.

2. Вийдіть з будинку, вдихніть свіже повітря і подивіться на блакитне небо і зелені дерева. Подумайте, як сильно вам пощастило, що у вас є можливість глибоко дихати.

3. Люди часто скаржаться на ненависну роботу або говорять про те, що їм буває складно змусити себе ходити в спортзал. Будьте вдячні за те, що ви взагалі можете туди ходити! Можливість працювати і тренуватися здається такою буденною … Поки тіло не змушує вас від цього відмовитися!

4. Цінуйте своє здоров’я, нехай воно навіть не ідеальне. Доглядайте за тілом і захоплюйтеся ним. Дивіться на нього і радійте, яке воно чудове. Більше рухайтеся і балуйте себе хорошою їжею.

5. Важливо піклуватися не тільки про свою фізичну оболонку. Усередині працюйте над тим, щоб знайти свою ментальне, духовне і емоційне щастя. Одного разу ви зрозумієте, наскільки незначне ваше бажання мати «ідеальне» тіло, образ якого нав’язують соціальні медіа.

6. Відпишіться від акаунтів в соцмережах, які змушують вас відчувати відразу або жалість до себе. Навіть якщо це сторінки друзів! Невпинно захищайте своє право на хороше самопочуття.

7. Будьте вдячні долі за кожен день, проведений без болю. А коли ви застудилися або вивихнули кісточку, порадійте, що це не загрожує життю і скоро пройде.

8. Віддавайте більше! Істина в тому, що в тисячу разів приємніше робити щось для інших, ніж для себе. Я дуже шкодую, що недостатньо це робила.

9. Замість чергової модної сукні, помади або якихось дрібничок краще купіть що-небудь своїм друзям. Запросіть їх на вечерю в ресторан або приготуйте смачну їжу своїми руками. Подаруйте улюблену рослину в горщику, зробіть масаж або купіть гарний сувенір. І не забудьте сказати, як сильно ви їх любите, коли будете дарувати свій подарунок!

10. Цінуйте свій і чужий час. Не змушуйте людей чекати! Якщо ви звикли постійно спізнюватися, то почніть збиратися раніше, адже друзі хочуть спілкуватися з вами, а не сидіти в очікуванні. Вас за це ще більше поважатимуть!

11. Витрачайте гроші на враження, а не на матеріальну погань. Подорожуйте, якщо вам цього дійсно хочеться. Якщо ні, то не подорожуйте. Як можна частіше бувайте на природі. Занурте ноги в тепле море і відчуйте пісок між пальцями. Прокидайтеся рано вранці і слухайте спів птахів, милуючись видом висхідного сонця.

12. Насолоджуйтесь моментом, а не намагайтеся запам’ятати його на камеру. Життя створене не для того, щоб робити ідеальні фото. Насолоджуйтеся, я вас прошу, кожним моментом!

13. Грайте зі своїми домашніми вихованцями. На тому світі мені буде цього дуже не вистачати.

14. Слухайте музику … по-справжньому. Найкраще — стару.

15. Спілкуйтеся з друзями. Бажано не по телефону. У них точно все добре?

16. Працюйте заради кращого життя, але не живіть заради роботи.

17. Робіть те, що вас радує. Наприклад, з’їжте тортик. І не дорікайте собі за це.

18. Говоріть «ні» всьому, що вам не хочеться робити. Навіщо слідувати чужим уявленням про те, що таке «повноцінне життя»? Живіть так, як вам хочеться — в цьому немає нічого поганого. Ніхто не знає, скільки часу йому відведено. Так не витрачайте життя на те, щоб бути нещасною людиною!

19. Говоріть рідним і близьким, як сильно ви їх любите. Кожен день!

20. О, ось ще що! Зробіть добру справу для всього людства — почніть регулярно здавати кров. Навіть зробивши це один раз, ви можете врятувати три життя! Будь-яка людина може зробити це, причому практично не докладаючи зусиль!

Головне про життя: воно дорогоцінне, тендітне і непередбачуване. Кожен новий день — це неоціненний дар, а не даність. Менше скигліть, люди! І більше допомагайте один одному!

Як би там не було, це просто життєві уроки від однієї дівчини. Приймати їх чи ні — ваша справа!

У своєму останньому листі Холлі Бутчер зізналася, що невиліковна хвороба навчила її цінувати кожну прожиту хвилину. Це зворушливе послання навряд чи зможе залишити байдужим навіть найзапекліших скептиків. Будь ласка, поділіться ним зі своїми друзями!

Джерело:pranaslo.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!