Прекрасно що такі люди є! Бо те, що поліцейський зробив для бездомного, вразило всіх до глибини душі…

Прекрасно що такі люди є! Бо те, що поліцейський зробив для бездомного, вразило всіх до глибини душі…

Кожен день ми стикаємося з різноманітними життєвими труднощами і негараздами. Наприклад, ви потрапили в пробку або у вас пригоріла вечеря на плиті, або вам доводиться вставати рано вранці, щоб йти на роботу … Але, якщо поставити себе на місце бездомного, то всі наші щоденні проблеми виявляться сущими дрібницями в порівнянні з суворим життям на вулиці .

Одного вечора в місті Ель-Пасо, штат Техас, на рацію офіцера поліції Хосе Флореса надійшов виклик. Прийшов час закриття магазину, але в ньому ще залишався бездомний чоловік, який не хотів йти.

Диспетчер повідомив офіцерові, що бездомний попросився погрітися в магазині, але, коли прийшов час закриття, він відмовився залишати магазин.

Хосе сів в свою патрульну машину і відправився на виклик. Прибувши в магазин, Хосе відразу помітив, що на ногах бездомного не було взуття. У офіцера завмерло серце від болю. Тому він вирішив щось зробити.

Без коливань Хосе пройшов в магазин і почав переглядати на полицях одяг і взуття. Підібравши необхідні речі, офіцер оплатив покупку. Після чого він повернувся до бездомного і подарував йому нові чоботи, пару шкарпеток і рукавички.

Один із співробітників магазина сфотографував добрий вчинок поліцейського. Цей знімок з величезною швидкістю розлетівся по просторах Інтернету, і багато людей висловили подяку Хосе за його благородство.

Добрий вчинок офіцера Хосе зігрів мені серце, і я впевнений, що бездомному чоловіку теж стало тепліше на душі. І не тільки тому що у нього тепер є нове взуття, шкарпетки та рукавички, але також тому що незнайомий чоловік простягнув руку допомоги і зігрів його турботою і добротою.

Хосе Флорес – не просто офіцер, що несе з відзнакою свою службу в поліції, він також чудова людина з величезним серцем.

За матеріалами

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!