Потребує Термінової Трансплантації: Женька Зі ″Сватів″ Благає Про Допомогу…

Потребує Термінової Трансплантації: Женька Зі ″Сватів″ Благає Про Допомогу…

Актриса Анна Кошмал звернулася до шанувальників за допомогою.
Відповідна публікація з’явилася в Instagram акторки.
Анна Кошмал, відома багатьом глядачам завдяки ролі Женьки в популярному серіалі «Свати», попросила свою аудиторію про допомогу.
Вона зробила репост публікації, в якій йдеться про збір коштів на допомогу семимісячному малюку.
Анна розповіла, що дитина потребує термінової пересадки нирки. Само собою, така операція коштує чималих грошей, які батьки малюка знайти не можуть.

Кошти потрібно зібрати до кінця поточного місяця. Йдеться про п’ять з половиною мільйонів рублів.
Андрійко з’явився на світ з вродженими нефротичним синдромом. На превеликий жаль, ця недуга тільки прогресував в тілі новонародженого. За короткий період часу у малюка різко знизилася ниркова недостатність, а органи перестали справлятися зі своїми функціями. Тепер же Андрійко потребує термінової допомоги.
На Instagram Анни Кошмал підписано більш ніж 529 тисяч користувачів. на офіційній сторінці в соціальній мережі Instagram. Таким чином, цю публікацію зможе побачити велику кількість людей, серед яких знайдуться небайдужі. На це і сподівається акторка.
З історії хвороби малюка відомо, що орган перестав справлятися з очисною функцією, а це могло привести до інтоксикації і смерті. У таких випадках єдиним виходом із ситуації було видалення нирки. На даний момент Андрійко знаходиться на діалізі, іншими словами, його кров очищається за допомогою спеціального апарату.
У повідомленні також йдеться про те, що його недуга не розвивається лінійно, що означає, що в будь-який момент може настати різке погіршення стану. Часу на порятунок дуже мало. Андрій не є громадянином Російської Федерації, тому для нього всі операції пройдуть не безкоштовно.
Також йдеться про те, що донор органу є, і це родич дитини. На даний момент основна проблема полягає саме у нестачі коштів, про що і попросила у небайдужих Анна Кошмал.

Джерело:inua.tech

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!