Помuраюча жінка написала надихаюче послання, від якого хочеться жити…

Помuраюча жінка написала надихаюче послання, від якого хочеться жити…

Капітан австралійської армії 37-річна Рут Хант, якій три роки тому діагностували рак грудей третій стадії, в останній день свого життя написала Несамовите послання молодий собі в надії, що ті, хто прочитає його, зрозуміють, наскільки важливо жити в повній мірі тут і зараз .

Першими в посланні Рут були слова про те, що не потрібно боятися просити інших про допомогу, навіть якщо вам здається, що це дуже важко.

Якщо ви приймете допомогу від своїх близьких, це полегшить вам життя,– написала Рут.

У другому пункті листи жінка підкреслює важливість сім’ї і близьких друзів.

© Соцмережі

Рак навчить тебе того, що сім’я – це все. Вони будуть тими, хто стане сидіти поруч у відділенні хіміотерапії, літати через Австралію, щоб бути з тобою, відправляти посилки і квіти. Будуть друзі, які підтримають і приймуть тебе, навіть якщо ти вже зовсім не та людина, якого вони колись зустріли,– пише Рут, звертаючись до молодої себе.

У третьому і четвертому пункті свого послання Рут закликає менше стресу через дурниці, так як ніхто не згадає ваші погані оцінки в школі або безглуздий одяг, і більше обніматися з улюбленим вихованцем. Оскільки, на думку автора послання, яка була власником собаки, обійми з тваринами – одна з найбільших радостей життя.

© Соцмережі

Останнім пунктом листи покійного капітана австралійської армії стало нагадування, що потрібно більше подорожувати і виходити із зони комфорту.

Зробіть це. Є так багато місць, які ви можете досліджувати. Відправляйтеся в Африку, поки можете. І так, Європа приголомшлива, але є багато різних місць, які можна побачити і за її межами,– написала капітан.

В самому кінці жінка закликає молоду версію себе і всіх, хто буде читати лист, не використовувати роботу як виправдання для того, щоб відкласти своє життя на потім, так і не почавши подорожувати.

© Соцмережі

Коли ви повернетеся, вас завжди буде щось чекати,– закінчила свій лист Рут.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!