Побaчила на посилці свoє ім’я. Подумала чоловік зpобив сюрприз, тільки від її вмісту мeні стало погано…

Побaчила на посилці свoє ім’я. Подумала чоловік зpобив сюрприз, тільки від її вмісту мeні стало погано…

Я вступила до університету і не планувала одразу будувати стосунки з хлопцем. Та провчившись пів року по вуха закохалась у Вадима.

Симпатія була взаємною і ми почали зустрічатись. З часом я зрозуміла, що він моя доля. Я не вірила, що знайду такого люблячого, турботливого і доброго хлопця. Крім того, у нас було багато спільного.

Ми потрохи почали планувати спільне майбутнє. На третьому курсі Вадим перевівся на заочне навчання і влаштувався на роботу. Просто ми вирішили почати жити разом і для цього нам потрібна була змінна квартира.

Пізніше я теж знайшла підробіток. Ми хотіли назбирати на власне житло. Ми розписалися, але з дітьми не поспішали. І за кілька років мрія стала реальністю. Батьки теж чимало доклали зусиль. Вони раділи за нас і бажали нам щастя.

Коли переїхали у свою квартиру, то стали планувати діток. Через рік народився син. Чоловік отримав підвищення, а я пішла в декрет.

Життя нагадувало казку. Ми не сварилися, не ревнували один одного, син був чемним. Ми їздили відпочивати й просто насолоджувались кожним днем.

Та одного дня я дізналася всю правду. Вадим тоді поїхав до батьків. А я залишилась зі сином вдома. Раптом у двері подзвонили і я побачила кур’єра з невеликою посилкою.

– Розпишіться, будь ласка!

На коробці було моє ім’я, хоча я думала, що це чоловік щось собі замовив. Я не стала на нього чекати й розпарувала її. А там на мене чекав сюрприз. Фотографії, де він у нічному клубі обіймається із якоюсь блондинкою. І лист:

“Ніколи не писала подібних листів. Але, мушу зізнатися. У мене був контакт з твоїм чоловіком. Чотири роки тому, коли зустріла його в клубі з купою друзів. Того вечора ми зачали дитину. Але я не збираюся ростити її одна. Допомагати він відмовився, тому дитина зараз у дитбудинку. Просто хотіла, щоб ти знала з ким живеш під одним дахом! Роби тепер з цією правдою, що завгодно! Я не могла більше мовчати!”

Я заціпеніла. Мене сильно стиснуло в грудях і запаморочилось в голові.

– Це, що якийсь злий жарт? – намагалася себе якось заспокоїти. – Він же не здатен зрадити, ми ніколи б не допустили такого по відношенню один до одного! Він мені клявся!

Цілий вечір я тоді проплакала так, щоб син не бачив. Коли чоловік повернувся кинула в нього тією коробкою:

– Нічого не збираєшся мені розказати?

Його реакція мене ще більше вбила. Він гучно видихнув, його голос затремтів і я почула жалюгідне виправдання:

– Кохана, це сталося під час відрядження. Хлопці покликали мене у клуб, але я перебрав і нічого не пам’ятаю. Прокинувся у ліжку з іншою, але не знав чи щось було. Я кохаю лише тебе! Ніколи б не зробив тобі боляче, тому приховав це! А вона знайшла мене і почала погрожувати. Я ж навіть не знаю чи це дійсно моя дитина!

– Більше нічого не говори! Мені потрібен час. А зараз ти маєш піти!

Та дитина не йшла з моєї голови. Я змирилася з думкою, що сталося те, що сталося і назад дороги немає. Треба це прийняти й жити далі, або спалити всі мости.

Я дивилась на нашого сина й уявила, що така сама маленька дівчинка живе десь там у дитбудинку. Мене охопив такий сильний жах. Нікому не побажаєш вирости у сиротинці.

– Алло! Приїдь, поговоримо – просила я чоловіка.

– Буду через 15 хвилин!

– Слухай, як би це не було важко, але я хочу, щоб ми були разом. Я не уявляю своє життя без тебе. А ще, я не уявляю, як ми будемо жити з тим, що твоя дочка росте у сиротинці. Ми мусимо її забрати!

– Ти серйозно? Ти просто найкраща жінка на цілому світі! – чоловік впав на коліна і став обіймати мої ноги.

З того часу у їхньому домі жила маленька Оленка. Дівчинка полюбила нових батьків і братика. А вони полюбили її. З того часу стосунки у сім’ї стали міцнішими і їм ніякі негаразди вже не були страшними.

Чи правильно вчинила жінка? Як би зробили ви на її місці?

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!