“Після скандалу з Порошенком”: Верещук вибухнула шокуючою заявою. “Я не вірю у нинішню державу…”

“Після скандалу з Порошенком”: Верещук вибухнула шокуючою заявою. “Я не вірю у нинішню державу…”

Нардепка від “Слуги народу” Ірина Верещук знайшла несподівані аналогії між фактом поваги до Степана Бандери в Україні та “ретроградно мислячими” росіянами, які прагнуть повернутися до часів імперії. Свою думку вона озвучила в ефірі телеканалу ZIK.

Зокрема, нардепка наголошує, що українцям зараз необхідно “стати розумними”.

“Політика держави має змінитися. Безумовно, Бандера став героєм для більшої частини суспільства, образом націоналізму… Та слід зрозуміти, що ця історична постать ніколи не знайде місця в українському пантеоні героїв. Бо історія, як ми б нею не “крутили”, збрехати світу не дозволить” – вважає гостя ефіру.

“Нам потрібний інстинкт самозбереження. Я не вірю у нинішню державу… Ми мусимо стати розумними, розібратися в історії. Україна. А це не тільки Бандера”, – каже Ірина Верещук.

Вона переконана, що сьогодні історія, крім істориків, нікому не потрібна.

“Я агресивно налаштована щодо цього питання… Майбутнє є складним і ризикованим. Люди, які мислять “ретроградно”, нехай звернуть увагу на Російську Федерацію, де бажають повернутися до часів імперії. Там скрегіт минулого провокує збочення та шизофренію майбутнього”, – зазначає гостя програми.

Ірина Верещук наголошує на російській шизофренії, коли суспільство бажає підтримувати Путіна.

“Ми дивимося на Росію і дивуємося, проте не вчимося на їхньому прикладі. Якщо хочемо не відчувати те, що переживають ті бідні побиті пропагандою люди, то мусимо себе змусити вийти із постімперського синдрому. У протилежному разі – біда, ми знищимо себе із середини”, – додає Верещук.

Раніше, повідомлялося, що «Слуга народу» Ірина Верещук влаштувала перепалку з екс-президентом України Петром Порошенко під час рекламної паузи передачі «Свобода слова на ICTV».

Так, Верещук на відео, знятому під час рекламної паузи, розповідає, що Порошенко вітав президента РФ Володимира Путіна з Днем Росії в червні 2014.

«Пан Порошенко, наприклад, 12 червня (2014 року, – Авт.) Вітав з днем Росії (Путіна, – Авт.), Коли вже був Слов’янськ, Краматорськ і так далі», – підкреслила депутат.

Також, нещодавно Ірину Верещук фракція “СН” делегувала кандидатом у мери Києва.

Джерело:korupciya.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!