Ось вам цей лист: просто виберіть конверт і дізнайтеся своє послання…

Ось вам цей лист: просто виберіть конверт і дізнайтеся своє послання…

У наш неспокійний час так важливо отримати якусь підказку, яка послужила б нам порадою, розповіла, куди рухатися далі. Сьогодні в ролі такої підказки виступає це невелике онлайн-ворожіння. Просто виберіть лист і дізнайтеся, яке послання вам приготувала доля.

КОНВЕРТ №1

 • Світанок настає завжди, і не дивлячись ні на що. Так, ніч виявилася полярною і встигла добряче набриднути. Не впадайте у відчай, ось-ось на горизонті з’явиться перший боязкий промінчик щастя, який переросте в величезний теплий потік світла. Він зігріє і виведе зі стану анабіозу всі аспекти вашого життя.
 • Важкі часи завжди супроводжують духовне зростання і прогрес, доля нас випробовує на міцність і намагається зробити ще сильнішими і дієздатними. Ви здали всі іспити, і попереду вас чекає широка, вільна і сліпучо-біла смуга.
 • Зміни у вашому житті почнуть відбуватися вже найближчим часом, а ви, в свою чергу, не намагайтеся заморозитися у відчутті щастя і продовжуйте рух, а Всесвіт нагородить вас ще більшими благами.

КОНВЕРТ №2

 • Чи то Всесвіт вирішив вас порадувати, то чи виконати ваше бажання. У вас настають великі зміни в двох важливих сферах життя — особистій та фінансовій. Рідкісне везіння, коли відразу два таких значущих аспекти життя змінюються одночасно. Хоча, можливо, одне буде залежати від іншого.
 • Найближчі три місяці стануть для вас найуспішнішими за довгі роки, змусять по-новому поглянути на світ і відчути себе абсолютно щасливою людиною.
 • Намагайтеся не злякати удачу сумнівами і очікуванням чогось лихого, не програмуйте себе на те, що всі щасливі зміни зникнуть в одну мить, як сон. Ви отримаєте те, що заслужили. Це буде тільки вашим, адже ви цього по-справжньому гідні.

КОНВЕРТ № 3

 • Їжачок довго бродив в тумані і сумирно кликав конячку. Не практикуйте це в житті, відкрийте очі, візьміть ліхтарик, або хоча б на дотик йдіть в одному і тому ж напрямку. Це обов’язково вас виведе на правильний життєвий шлях.
 • Хаотичні рухи по колу заплутують вас і навколишніх людей. Якщо навіть у вас немає чіткого уявлення про бажане, то як же Всесвіт зможе вас порадувати дарами? Виберіть мету, йдіть вперед, навіть якщо здається, що ви знову заплуталися і йдете не туди, навіть якщо немає сил і бажання, навіть якщо всі навколо вас відмовляють — не звертайте і не зупиняйтеся.
 • Вже скоро ви опинитеся там, де інші навіть мріяти не могли. Ви здатні на багато що, не підводьте себе.

КОНВЕРТ №4

 • Минуле минуло й повернути його не вийде. А ось зав’язнути без руху в сьогоденні і продовжити чіплятися руками за повітря — цілком реально. Ось тільки чи треба вам це? Як би добре не було там, попереду буде набагато краще.
 • Всесвіт ніколи не відбирає у нас щось хороше для того, щоб дати взамін погане. Зараз ви так не думаєте, але потім зрозумієте, що результат вартував всіх пережитих неприємних моментів.
 • Подивіться у вікно, посміхніться сонечку і запитайте себе, невже я зараз маю те, чого вартий? Якщо так, то ми вас вітаємо. А якщо, все-таки, ні, то подумайте, як ви можете це змінити.
 • Розлютіться на себе по-хорошому за те, як безглуздо ви витрачаєте своє життя. Дублів не буде, живіть зараз. Зробіть зусилля над собою і ривок, Всесвіт підтримає всі ваші починання, він любить тих, хто любить життя.

КОНВЕРТ №5

 • Втома, яка накопичувалася тривалий час, поступиться місцем радості і захоплення. Що саме послужить причиною — невідомо. Можливо, це поліпшення фінансової сфери життя або нові відносини, які перевернуть весь ваш світ з ніг на голову, а можливо заслужений відпочинок.
 • У будь-якому випадку, приводів для негативних думок більше не буде, а буде яскраве сонечко, теплий вітерець і бажання літати! Довіртеся Всесвіту і з задоволення спостерігайте за захоплюючим процесом зміни вашого життя.
 • Діліться посмішками і теплом з навколишніми, і ця позитивна енергія повернеться до вас в подвійному вигляді.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!