Ось чому я перестала використовувати вологі серветки! Небезпека, про яку багато хто і не здогадується…

Ось чому я перестала використовувати вологі серветки! Небезпека, про яку багато хто і не здогадується…

Вологі серветки настільки щільно увійшли в наше життя, що багатьох людей буквально охоплює паніка, коли в сусідньому супермаркеті немає в наявності цього засоби гігієни.

Найбільш вдячними користувачами очищувальних серветок є батьки маленьких дітей. Адже серветки так зручно носити з собою і вони припадають дуже до речі, коли маленький слідопит лише те і робить, що суне рученята в бруд.

Вологі очищаючі серветки

Ми завжди без побоювання витирали цим засобом гігієни дитячі ручки, ніжки, обличчя, навіть не замислюючись до яких наслідків це може призвести …

З проблемою масових скарг на дитячі висипання зіткнулися вчені медичного центру Фліндерс (Аделаїда, Австралія). Саме в цій державі значно розмножилися випадки появи екземи у дітей. Висипання часто були на руках, обличчі та сідницях.

Вчені встановили, що причиною появи масових алергічних реакцій стали звичайні гігієнічні серветки, а вірніше, особливий компонент – метілізотіазолін, який входить в їх склад.

Зараз компанії-виробники активно шукають натуральний компонент, яким можна буде замінити цей згубний консервант.

Медики наполягають на тому, щоб батьки не використовували гігієнічні серветки для підтирання малюків. Подібні засоби гігієни легко можуть спровокувати подразнення ніжної шкіри, яка і так пошкоджена через тривалий контакт з сечею та калом.

Для подібних цілей краще всього виготовити домашні вологі серветки з натуральним просоченням.

Не забудь попередити своїх друзів про приховану небезпеку – вони будуть вдячні!

Джерело:zyttia.org

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!