Одружився я досить рано, в 20 років і по зальоту… Але потім я зустрів її, і ця зустріч стала фaтальною!

Одружився я досить рано, в 20 років і по зальоту… Але потім я зустрів її, і ця зустріч стала фaтальною!

Одружився я досить рано, в 20 років, по зальоту, так би мовити. Дівчина мені попалася звичайна, симпатична, але не красуня, весела, доброзичлива, словом, підійде мені, подумав я і одружився! Скоро дочка народилася, спочатку мені ніби цікаво було грати в чоловіка і тата, а потім якось набридло, блін, мої друзі всі гуляють, молоді, а я з роботи додому і все!

Загалом, став і я з ними вибиратися, то в кафе, то в клуб, на сабантуйчик якийсь з дівчатами. Спочатку я вів себе строго, типу, я жонатик, а потім то одній підморгну, то іншу проводу, так і липли вони до мене, але до ліжка ще не доходило. А потім намріяв я про нову машину, зібрав все що міг, взяв кредит))) Ну і купив гарну таку іномарку, як і хотів.

Тут я і зірвався з котушок, дівчата самі стрибали в цю тачку, а в ній я, красень чоловік, гучна музика, нічне місто… Словом, пустився я в усі тяжкії. На дружину забив, а жив з її батьками, дружина вірила в мої казки про затримки на роботі. Так, ось такий порядний я))

Серйозних стосунків на стороні я не заводив, так, на пару ночей. А навіщо мені всі ці наївні легкодоступні дамочки? Я ж такий Мачо на тачці, дружина у мене є, не варта уваги моєї, недоглянута, правда, з дитям сидить…

А потім я познайомився з Алісою, навіть ім’я не буду міняти! Я перейшов на нову роботу, а там вона! Жар-птиця, красуня, фігура, розумниця, веселуха, на хорошій посаді. Ось ця мене гідна, подумав я і взявся за неї. Спочатку натяки, потім записки, квіти, подарунки, а вона не ведеться, посміхається, але ближче не підпускає. Я почав сходити з розуму, від дружини пішов, дочку навіть на руки не взяв, молодець такий! Дружина плакала, нічого не розуміла.

 

А у мене тільки Аліса на умі. Хoтів її шалено… Як тільки не підсапував її, і тут мені пощастило, на роботі у неї неприємна історія вийшла, а я зміг виручити. Вона мені каже, я твоя боржниця! А я кажу: “Забудьмо, дозволь тільки додому підвезти». Вона і погодилася!

Я відразу давай заманювати її в крутий ресторан, а вона посміхається, і пішов, а що потім, що потім … Мене понесло, люблю говорю, одружуся! А куди б повів її, сам на орендованій. Але, словом, осліп від бажання і кохання!

І тут вона видає: «А ти з дружиною розлучився вже, раз мене заміж кличеш?» Я відразу кажу, що навіть завтра розлучуся і заспівав пісню як погано було з дружиною жити, тільки її чекав, Алісу! А вона така зла стала відразу і так з ненавистю говорить:

«А якого чорта ти мені здався, кoбель, я все дізналася про тебе, у тебе і дочка є, маленька.  Зрадник ти, їх кинув і мене кинеш, твої найрідніші страждають, а ти спокійнісінько баб клеїш, розважаєшся. Я сама дочка такого татуся, який кинув нас одних, сказав, почуття згасли. Гiвнo ти справжнісіньке! »

Так і сказала і трохи в обличчя не плюнула. Я мовчав, шoкований, а вона пішла. Конкретно так розтоптала. Спочатку розлютився, потім задумався. Я ж мужик, сім’ю створив, а тепер в кущі … Дружину залишив з дитиною саму возитися, не допомагав їй, не доглядав, навіть подарунки не дарував, а зараз скаржуся, що вона недоглянута і нецікава … Я вважав, що вона мене не варта, а виявилося, що я її …

Словом, повернувся я додому, клявся дружині, що не зраджував, вона плакала, але пробачила. Гроші тепер витрачаю замість баб на свою дружину, то плаття, то манікюр, то в ресторан ходимо. З донечкою став возитися, спочатку через нехочу, а потім із задоволенням. Дружина моя зацвіла. Прямо погарнішала на очах, я ніби побачив її перший раз. Але ж вона не просто симпатична, красива, розумна, добра і дуже ніжна … Я навіть не помічав, скільки вона для мене робила все цей час…

А Аліса на інший день після того випадку і оком не повела, посміхалася як завжди, до цього часу з нею працюємо, два роки минуло, привіт-папа і по роботі. А я ось думаю, яка жінка, з принципами, сім’ю врятувала, не повелася на мої «золоті гори». Спасибі їй! Я міг втратити найдорожче, якби не вона!

По боках тепер намагаюся не дивитися, а навіщо, я і так в собі впевнений. Ось вам сповідь гулящого мужика, на ваш розсуд))).

Джерело:intermarium.news

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!